Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Єдину у своєму роді вантажівку-монстра Thor24 продано за $12 мілійонів

1 min read
Thor24

Thor24

У минулі вихідні на заході Worldwide Auctioneer’s Riyadh в Саудівській Аравії відбулася угода, яка привернула увагу тих, хто любить великі і дуже великі машини.

Американський ентузіаст Майк Харра продав свій унікальну монстроідальну вантажівку Thor24, над яким працював сім років. Угода виявилася більш ніж вигідною — при вкладеннях в $ 7 млн ​​він виручив за неймовірну машину $ 12 млн.

Основою конструкції є рама і кабіна тягача Peterbilt 359, яку подовжили до 12 м, щоб помістилися два 13,9-літрових дизельних двигуна V-12 Detroit. До них підключено 12 нагнітачів, що забезпечує сумарну потужність вантажівки в 3974 к.с.. Це дозволяє йому при власному вазі близько 15 тонн розвивати швидкість в 200 км / ч.


До кожного циліндра підведений окремий вихлопної колектор у вигляді довгих хромованих труб. Нагнітачі забезпечені окремими манометрами, вони хромовані і розміщені у верхній частині моторів, між ними збудовані балони із закисом азоту. Бампер оформлений у вигляді величезних грат, а на водійських дверей дбайливо підвішена двостороння бойова сокира.


Найцікавіше в Thor24 то, що він створений не для краси або рекордів — формально це все ще сідельний тягач, готовий до роботи. Ось тільки незрозуміло, який вантаж йому підійде з такими-то параметрами. Та й навряд чи його купили, щоб возити по пустелі щось банальне — такий гігант міг би перевезти з місця на місце, наприклад, цілий будинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *