Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

9 причин купити портативний автокомпресор Air Compressor Dragon

1 min read

Ера ножних, а тим більш ручних автомобільних насосів поступово відходить. Автовласники все частіше схиляються до придбання електричних аналогів, які дозволяють економити сили та час. Крім того, з’являються моделі авто, у комплектації яких вже присутні автокомпресори.

Про необхідність мати в автомобілі засіб для накачування коліс знають навіть водії-аматори, бо спущена шина — це найпоширеніша прикрість, яка трапляється з будь-яким транспортним засобом.

Сьогодні ми ознайомимось з однією з популярних моделей автокомпресорів. Ви дізнаєтесь про 9 причин, чому потрібно купити Air compressor Dragon, який не раз виручить вас у складних дорожніх ситуаціях.

Компактний, але досить потужний компресор

Так, Air Dragon не здатен накачати колеса багатотонажної вантажівки, і з великими складнощами заповнить великий басейн на декілька дорослих осіб. Але з шинами будь-якого легкового авто він впорається, не кажучи вже про надувні матраци, м’ячі та інший подібний інвентар.

Легкий

Невелика вага робить автокомпресор ідеальним для транспортування та переноски. Типові аналоги важать від 20 до 40 кг, а деякі навіть більше. З ними нелегко впоратися, особливо якщо потрібно працювати з усіма колесами. Водночас Air compressor Dragon у кейсі разом з адаптерами важить близько 1 кг та навіть зовні схожий на портативний акумуляторний дриль.

Зручний кейс

Ви не загубите аксесуари, які можуть знадобитись для роботи компресора, бо для них передбачений невеликий кейс, облаштований у ніжці пристрою. Крім адаптерів, там можна розмістити ще деякі речі.

Кабель для живлення

Його довжина — 4.5 м. Цього досить, щоб не мати проблем з підключенням до прикурювача за допомогою адаптера. У нових автомобілях, як правило, є одна чи декілька розеток, розташованих близько приладової панелі чи консолі, так що під час підключення не потрібні навіть адаптери.

Цифровий манометр

Вбудований цифровий манометр, який показує поточний тиск у шинах на невеликому табло, дозволяє користуватись автокомпресором навіть у темний час доби. Ви можете встановити, в яких одиницях будуть відображатись покази манометра, у барах чи PSI.

Автоматичне відключення

Під дисплеєм є кнопки, за допомогою яких можна вказати граничний тиск в шинах, за досягнення якого манометр відключиться. Це дуже зручно, оскільки не потрібно контролювати процес накачування, особливо на останніх стадіях, коли є ймовірність перекачати колесо.

Вбудований ліхтар

Так, Air Dragon має світлодіодний ліхтар, за допомогою якого можна освітлювати як колесо, так і простір навколо нього.

Набір адаптерів

У кейсі в спеціальних нішах міститься декілька адаптерів для найпоширеніших типів ніпелів. У тому числі для накачування м’ячів, а також будь-яких іграшок з тонкими отворами, для надувних матраців і подібних аксесуарів.

Гнучкий шланг

Цей автокомпресор комплектується повітряним шлангом, який не надто короткий і не довгий. Тобто він має ідеальну довжину, щоб не тримати компресор під незручним кутом.

Як бачимо, модель дійсно варта уваги, та й коштує вона відносно недорого, близько 600 грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *