Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Ігор Молоток — триває капітальний ремонт Воронезької амбулаторії

1 min read

В амбулаторії селища Воронеж ведуть прийом сімейні лікарі, з якими підписали декларації близько 6 тисяч місцевих жителів. Тут можна отримати професійну консультацію лікаря, необхідну медичну допомогу, направлення на прийом до вузького спеціаліста або обстеження, зробити кардіограму, здати аналізи.

Будівля медичного закладу не знало капітального ремонту близько 40 років, з часу побудови. Однією з великих проблем була практично вийшла з ладу система опалення.

У минулому році, завдяки допомозі і сприянню народного депутата України Ігоря Молотка вдалося отримати фінансування з державного бюджету і почати перший етап ремонтних робіт.

Зокрема, було відремонтовано покрівлю, замінено систему опалення, вікна та двері, утеплений фасад.

Нещодавно стало відомо, що в числі проектів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, вказана і Воронежська амбулаторія.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив:

«Є гарні новини: вдалось відстояті п’ять проектів з ремонту и реконструкції, Які цьогоріч будут реалізовуватісь у Конотопі, Шостці та селіщі Вороніж Шосткинського району за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, буде проведена реконструкція Будівлі одного з найкращих закладів Сумщини — Конотопської гімназії. Продовж ремонт гордості рідного міста и области — Шосткинського ліцею. Буде завершено, як и планувалось, ремонт Воронізької амбулаторії. У Конотопі розпочнеться капітальний ремонт відрізку дороги по вул. Клубній, а такоже реконструкція ділянки по вул. Лазаревського. Звичайно, далеко не всі об’єкти, Які подавалися на Розгляд КОМІСІЇ, вдалось захістіті, но в условиях значного СКОРОЧЕННЯ фінансування, Безумовно, ми отримавших гарний результат. Працюємо далі, Аджея и дорожня інфраструктура, и соціальна сфера у нас ще далеко не в тому стані, Щоби можна Було пишатися ».

Планується, що на другому етапі ремонтних робіт будуть приведені в порядок внутрішні приміщення амбулаторії: кабінети лікарів, маніпуляційні, коридори, реєстратура і т.д.

— Під час пандемії для нас всех дуже важліво розраховуваті на професіоналізм и роботу медичний ПРАЦІВНИКІВ. Альо в тій же година и самим медичним Працівникам необхідна допомога та підтримка. Капітальний ремонт Воронізької амбулаторії — один Із варіантів такой ПІДТРИМКИ. І ця допомога НЕ є одінічною — це комплекс робіт, Який починався з того, что всі медичні заклади району ми забезпечен транспортом, провели ремонти. На мінулій Сесії з районного бюджету додатково віділено мільйон гривень на підтрімку медичної Галузі. Впевнений, что все це в комплексі принесло Позитивні результати, Аджея в Шосткинський районі поки що НЕ зафіксовано жодних випадка коронавірусу. Це Спільна заслуга мешканців району, робота власти, и медичної Галузі, — зазначив т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігор Волинець.

Всього на капітальний ремонт Воронезької амбулаторії виділено близько 7 млн. Грн.

— Уже після першого етапу ремонтних робіт в приміщенні стало значно тепліше, адже стара система опалення немає давала можливості підтримувати комфортну температуру. Великий плюс і в тому, що замінили всі старі вікна і двері. Зовнішній вигляд амбулаторії також змінився в кращу сторону. Тепер чекаємо, коли і кабінети для прийому пацієнтів будуть приведені в належний стан, — сказала головний лікар КНП «Шосткинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Пуріс.

Жителі Воронежа відзначають, що ремонт амбулаторії був необхідний, оскільки медичний заклад затребуване, особливо серед літніх людей, яким в силу віку і проблем зі здоров’ям іноді практично неможливо дістатися до міста, щоб отримати необхідну допомогу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *