Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Ігор Молоток — триває реконструкція кругової розв’язки, розташованої у центрі Шостки

1 min read

«Наразі вже виконано фрезерування старого покриття та покладений нижній шар асфальтобетону, облаштовуються острівці безпеки. Разом зі спеціалістами-дорожниками обговорили подальші кроки реконструкції.» — Пише народний депутат Ігор Молоток на своїй сторінці.

«Зокрема, виходи на пішохідні переходи з усіх трьох боків планується облаштувати спеціальною тактильною плиткою, яка допоможе перехожим із вадами зору орієнтуватися у просторі і безпечно переходити дорогу.

Крім того плануємо зробити підсвітку по колу, навколо центральної опори, встановивши 6-8 наземних світильників. Треба подумати і над тим, що можна розташувати у центрі кола.

Наприклад, це може бути стилізована стела з дорожніми покажчиками. Нажаль, через погодні умови покласти верхній шар асфальту і зробити розмітку цьогоріч дорожники вже не встигнуть, ця робота переноситься на наступний рік. Облаштування острівців безпеки, за попередніми підрахунками, займе ще тижнів зо два, тож повноцінно відновити рух на кругу можна буде вже наприкінці місяця.» — зазначає Ігор Молоток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *