Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Мінітрактори в інтернет-магазині «Вест»

1 min read

У каталозі інтернет-магазину «Вест» представлені трактори Львів різних виробників, потужностей і цінових категорій. Всі трактори оснащені надійними двигунами з водяною системою охолодження, блокуючим диференціалом і регульованою колією. Вони можуть використовуватися для виконання широкого спектру робіт в сільському та комунальному господарстві, а також на присадибних ділянках.

Особливості мінітракторів Львів з каталогу інтернет-магазину «Вест»:

Якісна збірка і надійність

Всі мінітрактори, представлені в каталозі інтернет-магазину «Вест», виготовляються на сучасних заводах з використанням якісних матеріалів і комплектуючих. Вони пройшли ретельну перевірку на заводі-виробнику і відповідають всім вимогам безпеки та надійності.

Широкий модельний ряд

В каталозі представлені мінітрактори різних виробників, потужностей і цінових категорій. Це дозволяє підібрати трактор, який ідеально підійде для ваших потреб.

Конкурентоспроможні ціни

Компанія «Вест» співпрацює з прямими постачальниками, що дозволяє нам пропонувати мінітрактори за конкурентоспроможними цінами.

Безкоштовна доставка по Україні

Доставка мінітракторів здійснюється по всій Україні безкоштовно.

Гарантія від виробника

На всі мінітрактори, представлені в каталозі, діє гарантія від виробника.

Зручний сервіс і консультація фахівців

Компанія «Вест» надає клієнтам зручний сервіс і консультацію фахівців. Ви можете отримати вичерпну інформацію про мінітрактори, а також допомогу в виборі оптимальної моделі.

Мінітрактори Львів з каталогу інтернет-магазину «Вест» — це якісна, надійна і продуктивна техніка, яка ідеально підійде для різних потреб.

При виборі мінітрактора слід враховувати такі фактори:

Потужність двигуна

Потужність двигуна є одним з найважливіших факторів при виборі мінітрактора. Від неї залежить продуктивність трактора і його здатність виконувати різні види робіт.

Для виконання легких робіт на невеликих ділянках достатньо трактора з потужністю двигуна 10-15 к.с. Для більш важких робіт, таких як оранка, культивація, перевезення вантажів, потрібні трактори з потужністю двигуна від 20 к.с. і вище.

Кількість гідравлічних виходів

Гідравліка використовується для підключення навісного обладнання. Кількість гідравлічних виходів визначає, скільки навісного обладнання можна одночасно підключати до трактора.

Для виконання основних робіт на присадибній ділянці достатньо 2-3 гідравлічних виходів. Для більш масштабних робіт, таких як будівництво, може знадобитися більше гідравлічних виходів.

Тип КПП

КПП визначає, як трактор буде передавати крутний момент від двигуна до коліс. Існує два основних типи КПП: механічна і гідромеханічна.

Механічна КПП є більш простим і надійним варіантом. Вона добре підходить для виконання основних робіт на присадибній ділянці.

Гідромеханічна КПП є більш зручним і універсальним варіантом. Вона дозволяє плавно змінювати швидкість і напрямок руху трактора, що зручно при виконанні складних робіт.

Наявність і тип навісного обладнання

Навісне обладнання дозволяє виконувати на мінітракторі широкий спектр робіт. При виборі трактора слід враховувати, які види робіт ви будете виконувати.

Якщо ви плануєте використовувати трактор для виконання основних робіт на присадибній ділянці, то вам знадобляться такі навісні агрегати, як плуг, борона, культиватор, косарка, сівалка.

Якщо ви плануєте використовувати трактор для більш складних робіт, то вам можуть знадобитися такі навісні агрегати, як фронтальний навантажувач, відвал, віз, стріла для підйому вантажів.

При виборі мінітрактора слід враховувати всі перераховані фактори, щоб підібрати модель, яка ідеально підійде для ваших потреб.

Якщо ви шукаєте надійного і продуктивного помічника для господарства, то мінітрактор Львів з каталогу інтернет-магазину «Вест» стане відмінним вибором.

Переваги покупки мінітрактора Львів в інтернет-магазині «Вест»:

  • Широкий вибір моделей на будь-який смак і гаманець;
  • Конкурентоспроможні ціни;
  • Безкоштовна доставка по Україні;
  • Гарантія від виробника;
  • Зручний сервіс і консультація фахівців.

Замовляйте мінітрактор Львів в інтернет-магазині «Вест» і отримайте надійну та продуктивну техніку за доступною ціною!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *