Вт. Июл 16th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Мисак Хідірян — конвертатор і обнальщік пов’язаний з «ДРН» та РФ зачищає інтернет в надії врятуватися від санкцій РНБО

1 min read

Обнальщік і конвертатор Мисак Хідірян взявся за зачистку інтернету від своєї злочинної біографії.

А зачищати, треба сказати, є що. Тут і організація багатомільйонних конверптаціонних центрів і присутність в списках одіозних конвертаторів і обнальщіков.

Ми, в свою чергу, зобов’язуємося більш детально придивитися до даної персони і приділити йому особливу увагу в самий найближчий час. Поки ж публікуємо матеріал, який так заважає конвертаторів Хідіряну.

На жаль, в Україні вже нікого не здивуєш новинами про черговий конвертаційний центр з мільярдними оборотами.

На ще більший жаль змушені констатувати — більшість цих конвертаційних центрів співпрацюють з ФСБ Росії і молодими Джамахеріі Донбасу — «ДНР» і «ЛНР». Але той факт, що вітчизняне СБУ не просто не помічає їх діяльності в столиці України, а часто ще й прикриває всі ці схеми — просто лякає. Втім, як і прикривати, якщо серед організаторів всіх цих конвертаційних центрів — вище керівництво країни?

Правда, іноді «малину» перебивають дозвільні журналісти, нічтоже сумняшеся публікують своє чергове розслідування про чергове конвертаційний центр. Так, днями надбанням громадськості стала інформація про діяльність якогось Мисак Оганесович Хідірян, який є одним з ключових організаторів конветраціонного центру, що діє в столиці України і пов’язаного як з бандитами з дев’яностих — одним з наближених широковідомого у вузьких колах «Прища» — Сергія Алісіменко по прізвисько «Аліса» з дружиною Ольгою, так, з іншого боку — з ще більш широковідомим Романом Насирова. Тим самим, який був главою УКРІНФОРМ і запам’ятався картатим ковдрою і носилками, на яких його носили то в суд, то з суду.

І вся ця трійця діяла під носом у всіх вітчизняних правоохоронців — хваленого СБУ, не менше славної Нацполіціі і ще більш прославлених УКРІНФОРМ, ГБР, НАБУ, Генпрокуратури і хто там ще у нас є. І всі ці борці зі злочинністю, набігають натовпом на якогось ларьочник, який відкрив свій ларьок в карантин, в упор не помічали, що в центрі Києва, в бізнес-центрі «Парус», процвітає конвертаційний центр, який обслуговує, в тому числі, і «Л / ДНР», а вся трійця його керівників має давні і міцні зв’язки зі спецслужбами Росії, яка організувала ті самі недореспублікі.

Втім, серед цієї трійці нас найбільше цікавить саме Мисак Оганесович Хідірян. Чому? А зараз спробуємо розібратися, чому саме він. Як свідчить офіційна біографія, він — вірменський підприємець, фінансист. У 2004-2016 роках працював на керівних посадах у ВАТ «ФІНЕКСБАНК» і ПАТ «АКТАБАНК». Співзасновник Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча (свого батька). З 2013 року займається адвокатською діяльністю — співзасновник компанії «Юридична фірма« Вокс Легум ». У 2012-2013 роках почав інвестувати в аграрний сектор. Є засновником і власником агрохолдингу AGR Group, його президентом і головою наглядової ради AGR Group. Це те, що він вважає за краще говорити про себе у численних замовних статтях і іміджевих інтерв’ю.

Але є і тіньова сторона, та, яку Мисак Оганесович вважає за краще не афішувати. До речі, він намагається зачистити матеріали про себе, про що неважко здогадатися, відкривши пошуковик і забивши туди його прізвище:

Але, все, звичайно, знищити не вдалося, і багато ще знаходиться у відкритому доступі. І ось тут питання до наших правоохоронців — чому вони не бачать очевидного? А очевидним є те, що ще за часів навчання в російському «Міжнародному інституті економіки і права» Хідірян потрапив в жорстку розробку ФСБ. З якої з тих пір і співпрацює на взаємовигідних умовах. Бо потрапив він в поле зору ФСБ як представник етнічної (а саме — вірменської) організованої злочинності. І в цій іпостасі і з благословення нових кураторів перебазувався в Україні. Що на початку тисячних аж ніяк не було чимось винятковим — вся бізнес- і політичної еліти, що піднялася в ті часи в нашій країні, часто-нафарширована саме такими товаришами, що виросли з рядових агентів ФСБ в агенти впливу Кремля.

Втім, перейдемо від теоретичної частини до практичної. Хоча у Хідірян є український паспорт, але в той же час він є громадянином Російської Федерації. І, за деякими непрямими даними, — Вірменії. Нагадаємо, що закону про подвійне громадянство в нашій країні не існує. І з цього приводу питання до Національної поліції — а як Мисак Оганесович отримав заповітну синю книжечку з тризубом на обкладинці?

Не стало перешкодою для стрімкої кар’єри в Україні для Мисак Оганесович і наявність прізвища «Хідірян» в базі даних Держприкордонслужби про осіб, перетин якими кордону України небажано. Але він її не тільки перетнув, а бере активну участь в суспільно-політичному житті країни:

І, до того ж, отримав дозвіл на адвокатську діяльність в Україні:

Правда, в середовищі київських адвокатів про нього практично не знають — судячи з усього, посвідченням адвоката Хідірян користується виключно рідко і адвокатських послуг, крім як себе самого, нікому не надає. Втім, законом це не забороняється. До речі, адвокатом є і його родич Самвел, з яким Мисак проживає, згідно даних російського реєстру, в Москві, на вулиці Братиславській, 25, кв. 15. І одночасно веде адвокатську діяльність в Києві, на вулиці Волоській, 11, літера «А»:

Що стосується іншої діяльності Мисак Оганесович, то він активно займається сільським господарством. Холдинг AGR Group має земельний банк в 30 тисяч гектарів і продовжує його збільшувати. Але найцікавіше, що холдинг зареєстрований в кіпрському офшорі:

Після відкриття ринку землі кіпрський офшор на чолі з громадянином РФ вірменського походження Мисак Хідіряном має непогані перспективи в її придбанні. Але вся ця діяльність не суперечить законам України, так що пред’явити тут особливо нічого.

А ось що повідомляє Телеграм-канал «Український оглядач» щодо участі Мисак Хідірян в обналу і конвертації грошей:

Виявляється, він працює з покупцями агро-продукції — ОККО, Фоззі, Сантрейд. І має річний обсяг понад 10 мільярдів гривень. І ось тут варто задуматися вітчизняним правоохоронцям — а чи так все законно в кіпрському офшорі — агрохолдингу AGR Group? Бо частина грошей відмивається саме через сільськогосподарську продукцію. Збіг має дуже насторожити.

Крім того, якщо повернутися до діяльності трійці Мисак Хідірян-Сергій Алісіменко-Ольга Алісіменко, то виявляється, що, Сергій і Ольга Алісіменко зараз в бігах і відсиджуються в Росії.

А Хідірян, пoмімo крімінaльнoй іcтoріі c кoнвeртaціoнним цeнтрoм, імeл прямoe oтнoшeніe до нeлeгaльним cxeмaм вoзмeщeнія ПДВ. Він учacтвoвaл в cніжeніі тaмoжeннoй cтoімocті прoдукціі, кoтoрaя прoxoділa чeрeз Одeccкую і Львoвcкую тaмoжні. А схеми ці, за неперевіреними даними, кришував і організовував ні хто інший, як Роман Насиров, колишній глава ДФС України.

І ось у зв’язку з усім цим і тим фактом, що РНБО України зараз активно взялося в тому числі і за конвертаторів і скрутчик різних мастей, хотілося б знати — чи будуть у відносини Мисак Хідірян зроблені будь-які дії? Тим більше, що AGR Group, який має земельний банк в 30 тисяч гектарів і яким керує Хідірян, вже знаходиться в списку санкцій РНБО і таких же списках Канади, США, Японії, Австралії, Великобританії і Євросоюзу:

Що не заважає йому вести бізнес в Україні і розширювати володіння землею, про ринок якої до хрипоти сперечаються в парламенті і на мітингах. Що, втім, теж не заважає Мисаку Оганесович її потихеньку скуповувати. Як і багатьом іншим. І тому мимоволі закрадається невтішний висновок — всі ці «санкції РНБО» — відверта локшина на вуха українців. А аферистам і злодіям вищого ешелону вони аж ніяк не є перешкодою. Мисак Оганесович Хідірян — тому яскраве підтвердження.

Більше інформації по Мисак Хідірян

Напередодні в ЗМІ з’явилася цікава інформація про розкриття чергового конвертаційного центру в Україні, яким керує мультимільйонер Хідірян Мисак Оганесович. Подумаєш, новина, скажіть Ви. Але цей випадок — особливий, причому як за масштабами протиправної діяльності, так і по нахабства, з якою діяли фігуранти цієї історії, серед яких головною дійовою особою є Мисак Хідірян.

Ну і головне: доходи від своїх брудних справ злочинці направляли на фінансування ворогів нашої країни — російсько-терористичних угруповань Донбасу. Заправляла кримінальним бізнесом дуже цікава трійця: Алісіменко Сергій Олексійович, його (і не тільки його) бойова подруга Алісіменко Ольга Леонідівна та Хідірян Мисак Оганесович, якого пов’язують з вірменської організованою злочинністю і спецслужбами країни-агресора. Давайте, про все по порядку.

Перша учасниця цього кримінального тріо —  Алісіменко Ольга Леонідівна (15.11.1986 р)  вважається безпосереднім організатором конвертаційного центру. Раніше вона вже мала проблеми з законом і була засуджена за статтею 190 КК (шахрайство). Офіс цієї «бізнес-леді» знаходиться в престижному центрі «Парус». В даний час Ольга в бігах, найімовірніше, вилежується на території Російської Федерації.

Що переводить і як конвертує Мисак Хідірян?

Другим членом банди є чоловік Ольги —  Алісіменко Сергій Олексійович (25.02.1977 р), більше відомий в специфічних колах на прізвисько «Аліса». За біографії цієї людини цілком можна знімати крутий кримінальний трилер. Свого часу Алісіменко входив до складу банди сумнозвісного «Прища», після загибелі якого угруповання очолив Ліщенко Олександр ( «Ліча»). Наш герой спеціалізувався на скоєнні особливо тяжких злочинів: рекет, крадіжки, розбійні напади, залякування бізнесменів, захоплення чужого майна. Однак «Аліса» зрадив своїх товаришів і втік від них. Більш того, перейшовши на бік конкурентів, він спробував забрати колишнього шефа 4 травня минулого року автомобіль, в якому перебував «Ліча», був обстріляний. Бандитам не пощастило: загинув водій, а сам авторитет відбувся легким переляком.

Третій персонаж нашої розповіді найбільш матер і цікавий — це  Хідірян Мисак Оганесович , громадянин РФ, які тривалий час займаються різними фінансовими махінаціями на території України і Росії. Крім афери з подружжям Алісіменко, Хідірян має відношення до незаконного відшкодування ПДВ, бере участь в заниженні митної вартості товарів, що заходять через Львівську та Одеську митниці. Зрозуміло, що такі «подвиги» були б неможливі без серйозної «даху» в керівництві ДФС.

Хідірян Мисак Оганесович — дуже патріот

Алісіменко був задіяний в організації та здійсненні особливо тяжких злочинів, яким не чужий і Мисак Хідірян. Розбійні напади, крадіжки, вимагання та залякування підприємців, «віджимання» чужого майна — все це справи нашого героя. Сергія Олексійовича можна назвати не тільки бандитом, але і зрадником, який втік від товаришів і, перейшовши на бік ворогів, спробував прибрати колишнього шефа. У минулому році автомобіль Ліщенко обстріляли, але мета не була досягнута: водій загинув, а «Ліча» залишився живим здоровим, без єдиної подряпини.

Другий учасницею організації стала дружина Сергія Олексійовича — Алісіменко Ольга Леонідівна 1986 року народження. Вона і була головним організатором конвертаційного центру з Мисак Хідіряном.

Біографія Ольги Леонідівни також нечиста, вона засуджена за шахрайство за статтею 190 КК. Займаючись своїм «бізнесом», Ольга мала офіс в будівлі престижного центру «Парус», але зараз ця «бізнес-леді» в бігах і, швидше за все, на території країни-агресора.

Останній учасник, ще більш важливий в цій історії, громадянин Росії Хідірян Мисак Оганесович. Довгий час цей персонаж проробляв фінансові махінації на території нашої та ряду сусідніх країн. Крім кримінальної історії з центром конвертації, Хідірян мав пряме відношення до нелегальних схем відшкодування ПДВ. Він брав участь в зниженні митної вартості продукції, яка проходила через Одеську та Львівську митниці. Ці схеми він робив завдяки серйозній і впливовою «даху» серед керівництва ДФС України.

Читайте також: Журналісти з’ясували, скільки Закарпатські Митник кладуть у свои кишені, а не в бюджет України. ВІДЕО

Мисак Оганесович Хідірян
Хідірян Мисак та Алісіменко Ольга
Хідірян Мисак Оганесович і Алісіменко Ольга Леонідівна
ДНР Хідірян Мисак Оганесович, Алісіменко Ольга Леонідівна
Хідірян Мисак Оганесович і Алісіменко Ольга Леонідівна
Хідірян Мисак Оганесович, Алісіменко Ольга Леонідівна та Сергій Олексійович

Для кримінальних витівок Мисак Оганесович навіть придбав фальшивий ідентифікаційний код і створив десятки фіктивних підприємств, які оформляли на підставних осіб. Саме через ці компанії Хідірян і здійснював незаконні операції.

Хідірян Мисак Оганесович як «небажаного мігранта» і Дон Жуана

До речі, цікавий і важливий факт з його біографії — тісна співпраця з ФСБ Росії. Цей персонаж зовсім не повинен знаходиться на території нашої країни, оскільки інформація про нього внесена в базу даних про небажані мігрантів.

Родзинкою всій цій історії є те, що спільниця Хідірян Мисак Оганесович — Алісіменко Ольга Леонідівна мала інтимну близькість з Хідіряном і навіть народила від нього дитину. Цей факт ретельно приховується від громадськості. Варто додати, що Ольга добре влаштувалася, незважаючи на статус «безробітної»: вона є власником двох елітних автомобілів «Порше» і «Мерседес», 1 Га землі в самому центрі Києва і 160 кв. м квартири на вул. Шовковичній. Також їй належить приміщення на Подолі і земля в Бориспільському районі.

Хідірян Мисак Оганесович, Сергій і Ольга Алісіменко

Наостанок розкриємо приголомшливий факт: поки за непідтвердженими даними, прикривав це кримінальне тріо Роман Насиров — колишній народний депутат і екс-глава Державної фіскальної служби …

Що стосується особи Хідірян Мисак Оганесович і його пособників

Хідірян Мисак Оганесович, Сергій і Ольга Алісіменко повинні бути перевірені РНБО України і в разі справжньої участі в податкових злочинах, покарані відповідно до закону. Редакція звертається до органів виконавчої влади та до РНБО із запитом негайної реакції на публікацію про Хідіряне Мисак Оганесович.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *