Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Перевезення спецтехніки без посередників

1 min read

Будівництво, дорожні роботи, облагородження прибудинкових територій, сезонні роботи — всі вони проводяться із залученням різноманітної спецтехніки. І далеко не завжди машини можуть потрапити на місце самотужки. Наприклад, якщо йдеться про гусеничний транспорт або великогабаритні автомобілі. Також іноді є сенс перевозити і колісну техніку чи ковзанки, щоб скоротити терміни робіт.

Ми рекомендуємо замовити перевезення спецтехніки без посередників в компанії  https://tral.ltd яка у цілодобовому режимі виконує автоперевезення по Києву, всій території України та Європи низькорамними тралами та автовозами. Оперативно доставляємо будівельну та сільськогосподарську спецтехніку, будівельні конструкції та автомобілі.

Автопарк компанії Tral.ltd – це нова техніка від світових виробників, кваліфікований водійський склад, який давно займається перевезенням спецтехніки й великогабаритів, бо маневрувати вузькими вулицями населених пунктів, коли тягач буксирує великоваговий причіп, довжиною понад 20 метрів, недосвідченому водію дуже складно.

Знадобитися перевезення спецтехніки може і тоді, коли машини не на ходу. Наприклад, якщо потрібно доставити агрегат на ремонт або відвезти для розбирання на запчастини. У всіх цих випадках доведеться використовувати додатковий транспорт для перевезення спецтехніки.

На чому її можна транспортувати

Варіантів кілька, але найпоширеніші способи перевезення спецтехніки:

  • на евакуаторах,
  • на низькорамних тралах,
  • на напівпричепах із сходнями.

Для навантаження/вивантаження іноді задіяно кран-маніпулятор.

Які документи оформлюються для перевезення спецтехніки

Великий головний біль під час перевезення машин спеціального призначення — правильне оформлення документів. Тому що часто вони просто відсутні: наприклад, для Т-150к , який років 40 перебував на балансі радгоспу і був списаний. Але згідно із законами, будь-яка спецтехніка має бути поставлена ​​на облік з Держтехнагляду. І машини без документів прирівнюються до вкрадених.

Загалом для невеликого за габаритами спеціального транспорту потрібні такі документи:

  • ПТС;
  • свідоцтво про постановку на облік у Держтехнагляді;
  • посвідчення водія або довіреність (у разі якщо транспортом керує власник або довірена особа).

Часто спецтехніка належить організаціям, і тоді до документів мають бути додані:

  • товарна накладна;
  • шляховий лист.

Ці документи оформлюються на спеціальних бланках та засвідчуються печаткою.

Якщо потрібно транспортувати великогабаритну техніку або потрібно перевезти відразу кілька машин, то буде потрібний додатковий дозвіл на перевезення. . Воно оформляється у тих випадках, якщо розміри спецтехніки разом з автомобілем, на якому здійснюватиметься перевезення, перевищують 20х2,55х4 м. У такому разі попередньо розробляється маршрут руху. Дозвіл може видаватися на одну або кілька поїздок, але діє лише для перевезення спецтехніки з однаковими технічними характеристиками та габаритами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *