Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Прототип нового українського гелікоптера МСБ-8 під час випробувань поставив новий рекорд (відео)

1 min read

На території льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» пройшов черговий етап заводських випробувань дослідного прототипу цивільного вертольота МСБ-8.

Передає Національний Промисловий Портал

Злітна маса склала 14 000 кг, що на 1 000 кг більше, ніж аналогічний параметр вертольотів Мі-8(17). Температура навколишнього повітря: + 32 °С. Після контрольного висіння вертоліт досяг висоти 4000 м.

МСБ-8 — це новий тип вертольота, який створюється в результаті поетапного, еволюційного розвитку на базі конструкції фюзеляжу вертольота Мі-8МСБ. При цьому у порівнянні з базовою моделлю змінюється не тільки конструкція, але й льотно-технічні характеристики. МСБ-8 — вертоліт для цивільного застосування з використанням сучасних технологій і авіоніки.

  • Новітні двигуни сімейства ТВ3-117ВМА-СБМ1В розробки АТ «МОТОР СІЧ» підвищеної потужності з FADEC;
  • Лопаті несучого і рульового гвинта з композиційних матеріалів;
  • Головний редуктор ВР-17МС;
  • Хвостова трансмісія ХТ-17МС з пластинчастими муфтами;
  • Комплекс сучасного електрообладнання та авіоніки.

Сертифікаційні роботи розпочато у 2015-му році. Планований напрямок продажів — ринки України, ЄС і країн, що розвиваються.

У перспективі планується розширення експлуатаційних характеристик вертольота шляхом установки 6-лопатевого несучого гвинта з безшарнірною втулкою і 4-лопатевого Х-образного рульового гвинта.

Також фюзеляж прототипу був доопрацьований шляхом установки додаткових правих дверей. Тепер усі вертольоти Мі-8МСБ також за бажанням замовника можуть бути доопрацьовані шляхом установки додаткових зсувних дверей по правому борту.

Крім цього на вертольоті встановлено віброгасник, призначений для поліпшення умов роботи екіпажу, підвищення комфорту пасажирів, зниження вібраційних навантажень на планер і системи вертольота, а також збільшення експлуатаційної надійності авіаційного і радіоелектронного обладнання.

Нагадаємо, нещодавно підприємство “Мотор Січ” представило нову скляну кабіну для гелікоптерів Мі-8МСБ. Вона ж буде встановлена на новий гелікоптер МСБ-8.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *