Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Терміновий переїзд: коли потрібна така послуга?

1 min read

Причин та умов термінового переїзду може бути маса, незалежно від типу переїзду. Квартирний переїзд в стислий термін може бути викликаний необхідністю швидкої зміни місця проживання (підвищення, переведення в столичний офіс і т.д.). Офісний переїзд також може бути терміновим (найчастіше так і трапляється), адже щодня простою – це втрата потенційної вигоди.

При цьому важливим залишається питання якості виконання робіт, а також збереження майна, що перевозиться. Попит і в області вантажоперевезень породив пропозицію послуги термінового офісного або квартирного переїзду , який має низку особливостей, що вимагають обліку під час замовлення, а також вибору логістичної компанії зокрема https://remontdim.lviv.ua/vantazhni-perevezennya-lviv/.

Умови успішного термінового переїзду

Головною і, безсумнівно, ключовою умовою є правильна обробка відстані до місця навантаження, а також кінцевого пункту призначення. Тут логістична компанія застосує максимум свого досвіду при доборі:

  • Автотранспорту (важлива максимальна припустима швидкість на безперешкодних відрізках колії, а умовах внутрішньоміського переїзду – маневреність транспортного засобу, і навіть можливість збільшення кількості).
  • Спеціального обладнання (нерідко має сенс звернутися до додаткових механізованих засобів типу маніпулятора, а також усіляких такелажних пристроїв).
  • Кількості вантажників , а також засобів їх доставки в місце вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Маршрута руху (обминаючи шляхи з потенційною небезпекою утворення пробок або ДТП).

При цьому відстань все одно виявляється найбільш непередбачуваною змінною термінового переїзду, яку слід розраховувати із запасом. Ну, а вимога проїхати з вантажем 100 км, скажімо, за 30 хв. здається зовсім недоречним.

Облік кількості та якості вантажу, що перевозиться, також є першорядним аспектом термінового переїзду і для замовника, і для виконавця. Це також вплине на підбір автотранспорту, кількість вантажників, якісний підбір команди, а також вибір допоміжних засобів навантаження-вивантаження.

Пакування – це третій аспект будь-якого переїзду. З одного боку, цей етап перевезення вантажів важливо і є основною умовою безпеки вантажу. З іншого боку – час, який займає упаковка може значно уповільнити терміновий переїзд. Для вирішення такої суперечності логістична компанія вдається до збільшення кількості співробітників, які працюють на упаковці, або повідомляє замовнику про необхідність самостійного пакування, якщо підсумкова ціна робіт виявляється для замовника надто високою.

Логіст для Вас: завжди чесно, завжди вчасно!

Розкручена компанія, що пропонує послугу термінового переїзду, не шукатиме виправдань для завищення цін. Навпаки, типова послуга терміновий переїзд має фіксовану вартість, адже складається з типових завдань при переїзді. Здійснюється націнка за терміновість робіт, що виконуються (пошук вільної бригади, виділення зайнятого в роботі транспорту, підготовка пакувального матеріалу і т.д.). При цьому важлива навіть не націнка чи внутрішні особливості організації роботи, а якість виконаних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *