Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Tesla показала відео високошвидкісних краш-тестів своїх електромобілів (ВІДЕО)

1 min read

Незважаючи на серію аварій з безпілотними електромобілями Tesla, представники компанії стверджують, що їхні машини спроектовані з дотриманням найсучасніших вимог безпеки. На підтвердження сказаного Tesla представила відео лабораторних краш-тестів своїх безпілотників.

Минулого місяця Tesla Model 3 стала володарем премії Страхового інституту безпеки дорожнього руху США (IIHS) за 2019 рік — Top Safety Pick + Award, показавши відмінні результати у всіх шести краш-тестах. Компанія також отримала п’ять зірок в рейтингу безпеки від Національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA).

На представленому відео інженер-випробувач пояснює порядок проведення тесту: автомобіль розганяється за допомогою спеціальних тросів, долаючи на великій швидкості відстань понад 100 метрів, перш ніж врізатися в перешкоду.

Перед цим фахівці моделюють на комп’ютері тисячі різних аварійних ситуацій, які потім опрацьовуються практично. У відео також згадується про спеціально розробленою подушці безпеки для пасажира поруч з водієм, яка обертається навколо нього, попереджаючи контакт з елементами салону під час аварії.

Як стверджують представники Tesla, в компанії зробили висновки після декількох аварій автономних автомобілів зі смертельними наслідками. На сьогоднішній день автомобілі Tesla пройшли в безпілотному режимі понад 1,5 млрд. км, при цьому в другому кварталі поточного року відбувалася в середньому одна аварія на 5,23 млн. км.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *