Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Volocopter провів тестування літаючого таксі

1 min read

Німецький стартап Volocopter провів тестування свого літаючого таксі 2X в аеропорту Гельсінкі. Під час випробувань аеропорт функціонував у звичайному режимі — так розробники хотіли показати, що аеротаксі досить просто інтегрувати в наявну авіаційну систему.

Volocopter 2X — мультикоптер, розрахований на перевезення двох чоловік вагою не більше 160 кг. Дальність польоту складе 35 км при максимальній швидкості у 110 км/год. При цьому мультикоптер може здійснювати зліт, політ та посадку в повністю автоматичному режимі.

Перші випробування Volocopter пройшли ще у 2013 році, а з пасажиром на борту — у 2016. Всі випробування проходили в Німеччині, де знаходиться завод Volocopter та в Дубаї, влада якого планують в майбутньому створити мережу аеротаксі.

Під час випробувань Volocopter 2X скоїв серію коротких польотів, в ході яких, спочатку керувався пілотом, а потім алгоритмом — тобто виконував маневри в безпілотному режимі.

Нагадаємо, що минулого місяця Volocopter презентував остаточний дизайн своєї міської моделі аеротаксі — VoloCity. Крім дизайну аеротаксі, стартап показав рендери станції для пасажирів — VoloPort.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *