Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Aston Martin розробила унікальний спідстер V12 без даху і лобового скла

1 min read

Вже один незвичайний зовнішній вигляд цієї машини викликає безліч питань, і найперший може звучати приблизно так: «Як пасажири такого чуда з 5,2-літровим 700-сильним двигуном і кабіною, що нагадує кокпіт винищувача F / A-18, зможуть обійтися без даху і лобового скла? » І це при тому, що згідно з наданою інформацією, машина розганяється до 300 км / год, а до сотні «долітає» всього за 3,5 сек.

Концепт V12 — це своєрідний гібрид знаменитого спорткара DBR1, що став 60 років тому переможцем престижної гонки «24 години Ле-Мана», і його «онука», спідстера СС100 зразка 2013 року, випущеного в честь вікового ювілею Aston Martin.


Двомісний V12 зібраний на новій алюмінієвій платформі, в яку інтегровані деталі DBS Superleggera і Vantage. Обов’язково варто згадати адаптивні трехрежімние амортизатори, колісні 21-дюймові диски з центральними замками, керамічні гальмівні супорти і вихлопну систему з нержавіючої сталі.

Для кабіни V12 характерна авіаційна стилістика. У дизайні переважають елементи сучасної автомобільної розкоші — обробка карбоном і хромованим алюмінієм, а сидіння обтягнуті натуральною шкірою. Деякі елементи інтер’єру надруковані на 3D-принтері.

V12 буде випущений обмеженою партією — всього 88 машин за ціною 765 000 фунтів стерлінгів кожна. Початок поставок заплановано на початок наступного року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *