Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Удаление вмятин без покраски/видалення вм’ятин без фарбування, що це?

1 min read

Що таке видалення вм’ятин без фарбування?

PDR — Paintless Dent Repair — (переклад — видалення вм’ятин без фарбування) —  видалення вм’ятин без фарбування (удаление вмятин без покраски)  — технологія рихтування автомобіля, рівносильно ювелірної роботи.

Здійснюється робота особливими інструментами, ремонт вм’ятин без фарбування (ремонт вмятин без покраски) на кузові авто, робиться значно швидше і ціна дешевше, ніж якщо фарбувати.

Плюс до цього Ваш автомобіль залишиться в рідній фарбі. У тій області на авто, в якій проводилася рихтування вм’ятин.

Не було випадку, щоб хтось помітив, де було місце пошкодження.

Видалити вм’ятину на машині, здавалося б не складно, але це самообман. В першу чергу потрібен спеціальний інструмент PDR, а також майстер повинен відчувати метал.

До того ж, будь-який досвідчений фахівець, скаже чи доречно застосовувати метод усунення таких вм’ятин без фарбування, в тому чи іншому випадку, щоб витягти передбачуваних результат.

Тільки з мізерним досвідом «майстер» візьметься виконувати роботу, де однозначно здійснити бездоганно не вийде, в місці, де була вм’ятина, залишиться слід.

Наші ж фахівці, візьмуться видалити вм’ятину, якщо підсумок роботи буде виконано на 100%.

Уявіть собі, навіщо братися за роботу, якщо її не виконати на сто відсотків, а як щось заховати цю недоробки, ну ні як не вийде?

Взагалі ми приберемо надзвичайно серйозні вади на деталях, які здавалося б потрібно замінити або рихтувати з фарбуванням.

І знайте, рихтування вм’ятин у нас в сервісі, доводиться до ідеалу. У зв’язку з цим, рекомендуємо попередньо навідатися в наш сервісний центр  і отримати профконсультацию від умільця. Тому як, самостійно без певного досвіду роботи, Ви апріорі не визначите спосіб, який максимально актуально підійде для Вашого авто.

Бонд на нашу роботу!

Видалення вм’ятин без фарбування (удаление вмятин без покраски) + Поза чергою можливо — результат на 100%

У нас в автосервісі КРАЩІ ФАХІВЦІ за профілем усунення вм’ятин, які пройшли навчання за кордоном, і в подальшому працювали в Україні і Європі.

Виконуємо наступні роботи: видалення вм’ятин, вакуумна рихтування, ремонт без фарбування (ремонт без покраски)

PDR — рихтування авто без фарбування (рихтовка вмятин без покраски), ремонт вм’ятин, вакуумна рихтування автомобіля, видалення вм’ятин. У Києві ми працюємо з 2008 року. Щоб усунути вм’ятини не пошкодивши ЛКП (лакофарбове покриття) на 100% потрібен досвід більше 3-х років.
До нас в сто на Позняках, звертаються багато автосалонів і станції технічного обслуговування, в місті Київ, і Київської області, за допомогою в цій галузі.

Ми займаємо одну з перших ступенів у Києві з видалення вм’ятин без фарбування (удаление вмятин без покраски), доказом цього є наші відео — відгуки на сайті, до того ж відгуки на гугл мапі Києва.
Після видалення вм’ятин без фарбування (удаление вмятин без покраски) в нашому сервісі, кузов Вашої машини буде в ідеальному стані. Не втрачайте свій дорогоцінний час, нерви і кошти, на автосервіси, згодом Ви все одно приїдете до наших майстрів. Присутній система знижок постійним клієнтам!

Ми гарантуємо якість, виконаних робіт, в нашому сервісі!

У нас найкращі фахівці в Києві!

Контакты

050 581 27 20
Звоните прямо сейчас!
[email protected]
г. Киев, ул. Коллекторная 38/40

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *