Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Підбір авто або автопідбір. Кому та навіщо ця послуга?

1 min read

Бажаєте купити б/у автомобіль самостійно?

Самостійна покупка автомобіля — це часто великий ризик. На вторинному ринку авто часто зустрічаються машини, які перебувають у заставі або навіть у викраденні, у багатьох автомобілів скручено пробіг, або вони відновлені після серйозної аварії. А більшість продавців не хочуть бути чесними із покупцями, адже від цього залежить заробіток за продане авто.

Потенційні покупці часто стикаються зі скрученим пробігом у автомобілів, які дивляться, нерідко продавці, щоб залучити покупця, можуть завищувати рік випуску авто в оголошеннях. Відремонтовані після ДТП автомобілі самі по собі небезпечні для експлуатації та життя власника, адже часто через економію на ремонті, після ДТП замість подушок безпеки ставлять обманки, т.к. їх зовсім не цікавить ваша безпека. Також зустрічаються кредитні автомобілі, які перебувають у заставі. Траплялися випадки автомобілів двійників, або з юридичними проблемами, обмеженням та заборонами на постановку на облік. Якщо розглядати автомобілі в автосалонах, то можна потрапити на приховані платежі, високі ставки за відсотками та комісії, про які покупець дізнається лише після підписання документів на покупку авто.

Послуга автопідбору є актуальною?

Тому в сучасному світі купити старий автомобіль стало набагато простіше, через компанії, які здійсюють подбор авто. І щоб не витрачати час та нерви на вибір авто з пробігом, тепер зручніше звернутися до компанії з підбору авто .

При огляді та перевірці автомобіля перед покупкою, компанія завжди детально розглядає як сам автомобіль, так і його юридичну чисту та реальну історію володіння до цього. Усі недоліки, які знайдуться, це привід для торгу з продавцем, у результаті різниця в ціні може окупити послугу підбору авто.

В акті огляду фіксується всі плюси та мінуси авто, що обирається. Перевіряється реальний пробіг автомобіля, сервісна історія, справжність усіх документів, які надає продавець, перебування у заставі чи кредиті та інші нюанси, які б стати неприємним сюрпризом.

За технічним станом автомобіля компанія перевіряє всі вузли та агрегати. Рульове управління, гальма, амортизатори, підвіску та ходову, турбіну, впуск, двигун, прилади та їх показання, акпп, кузов на ремонт та фарбування, акб , гуму, диски і все що тільки можна перевірити.

Чому потрібно звертатися до Chesne Auto за підбором машини?

Chesne Auto займаємається підбором авто з пробігом вже понад 5 років, у компанії сотні задоволених клієнтів, які  отримали чудовий автомобіль. Якщо ви не визначилися з моделлю, Chesne Auto допоможе зробити вибір з огляду на всі ваші потреби, бажання, бюджет та актуальність авто на ринку.

З Chesne Auto ви заощаджуєте свій час, потрібно буде лише укласти договір на автопідбір, а далі Chesne Auto зробить все самі. Вам не потрібно їздити на огляди разом із нами. Також ви отримуєте перегляд багатьох варіантів, які підходять під критерії підбору автомобіля та з них отримуєте лише найкращі авто. У більшості випадків завдяки обґрунтованому торгу з продавцем гроші, витрачені на послуги підбору авто, окупаються для вас і за фактом ви можете отримати послугу безкоштовно.

Наприкінці підбору співробітники Chesne Auto супроводжують угоду до кінця, аж до постановки автомобіля на облік. Підбір автомобіля здійснюється за договором, де фіксуються всі умови, на які ви розраховуєте.

Якщо ж вам необхідно оглянути вже підготовлений список автомобілів, підібрані вами, то у Chesne Auto є спеціаліст на день, це виїзна перевірка автомобіля, без послуг повного супроводу.

Крім підбору авто, Chesne Auto може доставити новий автомобіль на критому евакуаторі в будь-яке місце.

А ваш старий автомобіль поставити на комісійний продаж на критому майданчику. Chesne Auto підготує автомобіль до продажу, зробимо фото авто, що продається, і зробимо оголошення про продаж. Вам не доведеться спілкуватися з потенційними покупцями, відповідати на порожні дзвінки перекупів та переживати під час кожної зустрічі для показу автомобіля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *