Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Як вберегти авто під час підтоплень доріг

1 min read

Калюжі, глибиною 10-15 см, автомобілі долають без труднощів, пише pogliad.ua

У зв’язку з дощовою погодою, у патрульній поліції Чернівецької області нагадують водіям кілька способів, як вберегти авто у випадку підтоплення доріг та вулиць.

Дощі та зливи, навіть сильні, рідко загрожують технічному стану автомобіля. Можливість потрапляння води у салон та двигун автомобіля майже неможливе, якщо автомобіль у відмінному стані. Однак не варто ризикувати машиною, проїжджаючи глибокі калюжі чи підтоплені ділянки доріг, особливо, якщо ви не за кермом високого позашляховика.

Неглибокі калюжі, глибиною 10-15 см, автомобілі долають без труднощів. На працездатності автомобіля це не позначиться ніяк, адже промокнути можуть лише гальмівні колодки, диски, дно автомобіля. Калюжі висотою як бордюр справні автомобілі теж можуть подолати. Однак, якщо йдеться про глибокі калюжі (від 30 сантиметрів), то з’являється ризик “заглушитися”, через потрапляння води у вихлопну систему.

“Варто звертати увагу і на місце, де залишаєте автомобіль. Не радимо паркуватися на місцях поряд з каналізаційними решітками, де може накопичуватися вода. Не бажано залишати авто наприкінці спусків, куди вода стікає. Під час зливи не залишайте авто під деревами: сильний вітер може обірвати гілки, які впадуть на транспортний засіб”, – йдеться у дописі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *