Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Експерти розповіли як правильно доглядати за автомобілем на мийці самообслуговування

1 min read

Редакція сайту Тарантас Ньюс, вивчивши особливості мийок, пропонує перевірену технологію, яка дозволить якісно помити автомобіль.

За словами експертів, мити машину на мийках не складає великих труднощів, проте, слід враховувати деякі нюанси, дотримуючись яких, автомобіль буде обслужений більш якісно, ​​водій збереже час і гроші

Оскільки мийка високого тиску видає від 140 до 200 бар, пістолет потрібно обов’язково тримати двома руками, а сопло підносити не ближче 30-40 см від ЛКП. В іншому випадку можна пошкодити фарбу або гумки ущільнювачів авто.

Колеса є одним з найбрудніших елементів машини. На них накопичується дорожній бруд, колодковим пил, частинки бітуму та інше. Для кращого ефекту, краще додатково обробити колеса безкислотними очисниками, а також почистити щіткою. У тому випадку, якщо дана можливість відсутня, можна попередньо обробити безконтактним шампунем, а потім змити бруд водою. При цьому, не можна забувати і про колісні арки.

Починати водні процедури варто з нанесення на машину активної піни, яка витримується на транспортному засобі від 3 до 5 хвилин. Варто відзначити, що в літній час змочувати кузов водою не потрібно, так як в цей час року бруду на автомобілі менше, ніж взимку. Однак якщо машина довго перебувала на сонці, її варто охолодити.

Якщо на передній частині автомобіля багато слідів від комах, необхідно застосувати спеціальний склад. На ринку є маса очищувачів, які дбайливо очистять машину від подібних забруднень.

Змивати піну слід в горизонтальному положенні. Низ дверей, бампера і капот краще проходити знизу вгору. Такий процес не дозволить пропустити ділянки, а також краще відмити машину. Варто відзначити, що промити арки, пороги дверей і всі щілини, потрібно з особливою ретельністю. Це дозволить видалити пісок. Якщо цього не зробити, піщинки можуть подряпати кузов при сушінні.

Для того, щоб прибрати розводи і білу плівку, які проявляються на машині при самостійному висиханні, використовується мікрофіброва ганчырка. В результаті такої сушки можна подряпати ЛКП, але для виключення такої ймовірності, необхідно повторно нанести піну на кузов і розподілити її губкою з великими порами.

Сушка машини завжди проходить за одним сценарієм. За допомогою декількох мікрофібрових рушників протираються дверні отвори і кузов, при цьому необхідно уникати сильного натискання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *