Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Три помилки водіїв, які вбивають автомобіль

1 min read

Багато з часом забувають настанови вчителів.

Всі водії навчалися в автошколі, однак такі школи не завжди дають необхідні навички, що дозволяють керувати автомобілем безпечно і для шкоди для самої машини.

Тому, не зайвим буде нагадати про деякі помилки, які роблять водії, тим самим скорочуючи термін служби свого автомобіля, пишуть Podrobnosti.

Їздити на порожньому баку


Всі погодяться з тим, що бензин зараз не найдешевша річ в світі. Тому, багато водіїв не заправляють свої машини більш ніж на половину бака. Так робити небажано. Справа в тому, що недостатній рівень палива в баку може призвести до утворення конденсату, крім того, швидше заб’ється паливний фільтр.

Помилка зі зчепленням на світлофорі


Якщо ви стоїте на світлофорі, а він довго не змінює колір на потрібний вам, то не можна тримати зчеплення постійно вичавленим. Подібна їзда швидко знищить диск зчеплення, а також маховик і вижимний підшипник.

Непрогрітий двигун


Ні в якому разі не можна ігнорувати прогрів двигуна перед початком їзди, навіть влітку. Перед початком руху необхідно обов’язково дати мотору попрацювати хоча б хвилину для рівномірного розподілу масла по всіх каналах силового агрегату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *