Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Вибір автомобільного акумулятора за параметрами

1 min read

Вибір автомобільного акумулятора за параметрами це безпрограшний варіант — зняти з машини батареї яка вийшла з ладу і принести в магазин з проханням дати такий самий. Таким чином купити акумулятор у Львові буде не складно.

Консультанти в магазині підберуть ідентичний за характеристиками акумулятор, який точно підійде.

Більш того, швидше за все покупцеві нададуть знижку, так як автомобільні АКБ легко піддаються переробці і це вельми прибутковий бізнес. Якщо ж при заміні батареї хочеться трохи поліпшити електротехнічні параметри машини, має сенс звернути увагу на площадку під капотом. Найчастіше вона може не дозволяти встановити акумулятор більшого розміру.

Зі збереженням габаритів при покупці буде доступно лише невелике збільшення ємності близько 5 А · год.

Впадати у відчай не варто, можливо вдасться знайти АКБ зі збільшеними пусковими струмами, що дозволить продовжити її термін служби при тому ж навантаженні. Якщо планується експлуатація в холодному регіоні, це відмінний вибір. До того ж, завжди є варіант придбати «гелевий» або AGM-акумулятор, який, нехай і дорожче, але пропрацює років на п’ять довше звичайного, а то і більше. При наявності в машині системи «Старт-Стоп» краще встановлювати тільки АКБ, виконані за технологією AGM. Важливо пам’ятати, що звичайні акумулятори можна замінювати на «гелеві» і AGM, гелеві — тільки на AGM, а останні — тільки на аналогічні. Зворотній послідовність неприпустима і може привести до серйозних поломок.

Перевірка якості

Навіть найдешевша автомобільна АКБ прослужить рік-півтора без втрати своїх властивостей, але після цього її неминуче доведеться знову замінити. Перед покупкою обов’язково потрібно перевірити, наскільки добре обрана батарея тримає заряд. У всіх магазинах є спеціальні навантажувальні вилки, за допомогою яких консультант наочно покаже стан товару. Якщо такої послуги (безкоштовної) немає, краще відразу шукати інший магазин. Нова батарея не повинна демонструвати просідання напруги під навантаженням 150-180 А нижче 11 вольт.

УВАГА! Перед оплатою обновки не зайвим буде перевірити дату виготовлення, яка або написана відкрито на етикетці.

Сучасні батареї працюють без проблем довгі роки і навіть під час ТО їх не завжди перевіряють. Але рано чи пізно кожен власник машини стикається з необхідністю заміни АКБ. Потурбуватися цим питанням краще заздалегідь, так як зносилася батарея може прийнятно працювати в теплу пору року, але з настанням холодів неминуче відмовить.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *