Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Прості поради, які допоможуть розумно економити на обслуговуванні автомобіля

1 min read
обслуговування автомобіля

обслуговування автомобіля

Як зекономити на обслуговуванні автомобіля.

Ще кілька десятків років тому, коли ціни на нафту були низькими, мало хто з автомобілістів замислювався про те, як би заощадити на паливі. Багато хто купував дорогі автомобілі з відмінними характеристиками, які були представлені потужними двигунами й великою витратою бензину.

Але відтоді багато води втекло, сьогодні більша частина населення країни страждає від кризи, тому деяким власникам авто стало невигідно обслуговувати своє авто. Хтось в такій ситуації вирішив продати «залізного коня» і став надавати перевагу громадським видам транспорту, а хтось просто почав економити.

Представляємо вашій увазі п’ятірку ідей розумної економії на експлуатації транспортного засобу.

Економія на паливі

Для когось це може здатися занадто примітивним та нудним, але одним з кращих методів заощадити гроші на бензині є водіння автомобіля в спокійній манері. Спустошенню вашого гаманця сприяє різке гальмування і старт, тому обороти двигуна не повинні перевищувати 3000, а для того, щоб зайвий раз різко не гальмувати, потрібно дотримуватися дистанції на дорозі.

В процесі прогріву двигуна на холостих обертах не слід докладати особливих зусиль, оскільки це призведе до того, що перезбагачена суміш повільно буде потрапляти в циліндри. Прогрів двигуна на мінімальних швидкостях в русі набагато економніший.

Самостійна покупка деталей

Співробітники станцій техобслуговування дуже люблять, коли власники авто довіряють їм придбання запчастин, тому що на цьому можна непогано заробити, завищуючи реальну вартість витратних матеріалів. Але з метою додаткової економії від цієї невигідної послуги потрібно відмовитися, купуючи всі необхідні деталі для ремонту авто самостійно, і співробітникам майстерень сплачувати лише за фактично виконану роботу.

Косметичний ремонт власноруч

Щоб заощадити ще більше, міняти гальмівні колодки, свічки або масло потрібно самостійно, а не відвідувати для цього автомайстерню. Адже погодьтеся, що краще прочитати інструкцію по заміні тієї або іншої деталі, ніж заплатити за цю ж роботу співробітникам СТО в Києві.

Реставрация фар по доступной цене.

Мийка автомобіля у домашніх умовах

Не потрібно відвідувати дорогі автомийки, щоб помити свою машину. Свою «ластівку» краще мити самому з допомогою спеціальних мочалок і шампунів, які коштують зовсім недорого.

Покупка страхового поліса зі знижкою

Сьогодні існує безліч страхових агентств, що пропонують потенційним клієнтам широкий спектр знижок при оформленні страхового поліса. Але експерти рекомендують обдзвонити декілька компаній, дізнатися не лише вартість страховки, але й порозпитувати, які є ще можливості для її зниження. І тоді вже обирати з декількох варіантів найвигідніший.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *