Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Байден випадково розсекретив електричний Chevrolet Corvette

1 min readПрезидент США розповів, що глава General Motors Мері Барра пообіцяла посадити його за кермо перспективного спортивного електромобіля

На прес-конференції присвяченій підписанню нового стратегічного плану з розвитку електромобілів в США, Джо Байден згадав про електричний Chevrolet Corvette знаходиться в розробці. Відео з цим фрагментом опубліковано в Twitter-акаунті The Hill.

За словами глави Білого Дому, генеральний директор General Motors Мері Барра пообіцяла посадити Байдена за кермо перспективного електричного Corvette, тим самим підтвердивши давні чутки про можливу повної електрифікації легендарної моделі. При цьому окремо варто сказати, що керівництво GM ніколи не підтверджувало наявність планів по створенню чистої «зеленої» версії Corvette, тим самим можна сказати, що автомобіль вперше офіційно анонсований особисто президентом США.

Цікаво, що Джо Байден вже проговорювався в серпні минулого року про підготовлюваний проект електричного Corvette ще будучи кандидатом в президенти. Тоді GM ніяк не підтверджували і не спростовували інформацію Байдена, а багато ЗМІ були впевнені, що він просто переплутав з гібридною повнопривідною версією Zora, яка повинна з’явитися до 2025 року.

Сам Джо Байден є давнім фанатом масл-карів Chevrolet. У його гаражі знаходиться старенький C2 родом з 60-х.
Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили