Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Опубліковано перший тизер нового електричного кросовера Renault 4 (Фото)

1 min readНа прес-конференції eWays 30 червня компанія Renault опублікувала знімок силуетів електромобілів майбутнього. Французи роблять ставку на поєднання нового дизайну і ретро-оптики. Ймовірно, родзинка для шанувальників Renault: в 2024 році з’явиться свого роду електричний позашляховик, багато в чому запозичений у легендарного R4 (1961-1992).

Картинку-тизера на заході не показали, але її можна знайти в презентаційних таблицях заходу. Вони показують вісім з 10 електромобілів, які Renault планує випустити до 2025 року. Так, в одному стовпці можна побачити три електромобіля, які можна віднести до сегменту B і засновані на платформі CMF-BEV.

Однією з новинок, швидше за все, буде новим Renault 4 – якщо це його назва, тому що Renault в даний час повідомляє тільки внутрішню назву проекту 4ever.

Автомобіль також здається трохи довше, що можливо за рахунок збільшеної колісної бази – платформа CMF-BEV буде мати змінну колісну базу, а також змінну колію, як було сказано на заході незадовго до цього.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили