Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Будинок престарілих Ренесанс у Львівській області

1 min read

У певні життєві моменти підтримки сім’ї та близьких друзів стає недостатньо. Літні і потребують особливого догляду люди можуть переїхати в «Ріенесанс». Це приватний будинок престарілих у Львівській області, співробітники якого оточують постояльців турботою і увагою. У стінах установи панує атмосфера участі, а в кожному номері створені необхідні умови для комфортного і невимушеного проживання.

Пансіонат створений з метою поліпшення якості життя людей похилого віку. Однак в ньому є все необхідне медичне обладнання для надання догляду постояльцям, які переживають період відновлення після ДТП, відчувають гостру потребу в соціумі і спілкуванні, мають проблеми з рухливістю після інсультів.

Пацієнтами центру також стають особи, які втратили можливість обслуговувати себе самостійно після травм, хвороб, тривалих хвороб і розладів. Їм надають медичний і побутовий догляд, створюють активну соціальну середу, надають допомогу з виконанням щоденних завдань, таких як гігієнічні процедури, прийом їжі і напоїв, виконання доручень і прохань.

Установа розташована в затишному місці. Воно знаходиться недалеко від Львова, але шум і суєта мегаполісу не відчувається на території пансіонату. Постояльці можуть насолоджуватися тишею, спокоєм і гармонією. Піклування над ними візьмуть в свої руки професійні фахівці, які пишаються своєю роботою і забезпечують догляд з любов’ю і співчуттям. Такий рівень медичного обслуговування літня людина не зможе отримати від своїх родичів, які не мають спеціальної освіти і підготовки. Має «Ренесанс» і інші переваги:

Лояльна політика ціноутворення

Послуги надаються недорого, тому при оформленні людини в стаціонар його родичі можуть не переживати з приводу фінансових витрат.

Комплексний сервіс

Догляд за постояльцями здійснюється в усіх напрямках. Люди отримують збалансоване та різноманітне харчування, яке вписується в рамки запропоноване їм дієти, займаються оздоровчими процедурами. Пацієнти перебувають під пильним наглядом медиків, які стежать за дотриманням графіка прийому лікарських препаратів.

Цілодобовий догляд

Персонал закладу готовий надати допомогу в режимі 24/7. Вікові люди і постояльці, які зіткнулися з проблемами зі здоров’ям, цілодобово відчувають турботу про себе, мають можливість проводити час в безпечних і затишних кімнатах.

У житті часто трапляються складні ситуації, коли молодше покоління просто не має можливості доглядати кваліфіковано за літніми родичами, тим більше цілодобово. Догляд за старими членами сім’ї вимагає багато часу, терпіння і душевних сил, але головне — професіоналізму і спеціальних знань. Краще рішення такої проблеми — пансіонат для людей похилого віку у Львові і області.

Особливості приватних пансіонатів

У нас в країні працюють державні пансіонати для людей похилого віку та приватні. У кожного з них є свої плюси і мінуси. І все ж у державних закладів є один великий мінус — в них катастрофічно не вистачає для всіх охочих місць і очікування може розтягнутися на роки. Середній клас, як правило, готовий заплатити за гідну турботу про своїх старих родичів. Приватний будинок для людей похилого віку та лежачих хворих у Львові і області візьме на себе турботу про літніх людей, поки молоде покоління буде займатися вихованням дітей, зароблянням грошей і іншими необхідними і важливими справами. Сьогодні в Україні працює близько тисячі приватних пансіонатів самого різного рівня. За цим показником ми наближаємося до Європи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *