Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Перцовський перед відходом з Укрзалізниці вирішив підзаробити, а допоможе йому «Текстиль-Контакт»

1 min read

В продовження теми порушеної у величезній і гучній статті представників «Текстиль-Контакт» щодо відхилення їх тендерних пропозицій на поставку постільної білизни для «УЗ» пишу цей невеликий опус.

Так, на попередньому етапі шляхом тиску по всій вертикалі влади «УЗ» на Замовника торгів (Філія ЦЗВ «УЗ»), а так само завдяки незвичайним старанням нинішнього директора філії Пасажирська компанія «УЗ» пана Перцовського, «Текстиль-Контакту» вдалося домогтися того моменту, що б їх нібито відхилили по одній маленькій і реально незначній помилочці, але з однією єдиною метою — відновитися через АМКУ і розтрубити про це всьому світу, мовляв справедливість перемогла … А так же далі намагатися розповідати свої історії про неякісну продукцію їхніх опонентів пропонованої з білоруської сировини і про просто «ну неперевершено-якісної» продукції, яку хоче поставити сам «Текстиль-Контакт» з сировини … узбецької.

При цьому, чомусь забувають згадати, про величезну, розміром в цілу прірву різниці в культурі та дисципліни виробництва білорусів, у яких все налаштовано під Європу і робиться ВИКЛЮЧНО по ГОСТам і тих же узбеків, де, повірте бувалому текстильнику все не так солодко гладко і вже точно не по-європейськи …

Але не в цьому основна суть. Як і писалося раніше помилок в тендерних пропозиціях у представника «Текстиль-Контакт» ніяк не одна маленька і не суттєва (про що вони не перестають і далі тиражувати дезінформацію), яку чомусь єдину побачив тендерний комітет замовника торгів (філія ЦЗВ «УЗ») і яку, природно АМКУ не прийняв як причину для відхилення, а навпаки — реальних невідповідностей умов торгів там майже десяток і всі вони дуже-дуже грубі, запевняю Вас!

Всі ці невідповідності відображені в системі «Прозорро» у відповідних скаргах, спрямованих в АМКУ, але … знову ж вельми дивно одне — замовник торгів (ЦЗВ «УЗ») і його тендерний комітет їх знову «в упор не бачать і бачити не хочуть».

Хто ж так нахабно закриває-зашоріває їм очі тепер?

Чи не вказівки пана Перцовського, якому дорожню карту цих дій давно прописав «Текстиль-Контакт»?

Здається, що так воно і є.

Але, не вони вершителі доль і не вони, слава Богу, створюють закони, не все їм підвладне, і не все їм під силу.

Розгляд скарг в АМКУ призначено на 21.09. 2021 року. Практика АМКУ з аналогічних питань публічно-доступна і відображена в системі «Прозорро», при цьому вона однозначна — відхилення тендерної пропозиції учасника при наявності таких явних і грубих невідповідностей!

Сподіваємося, що державний орган оскарження прийме неупереджене, законне рішення і в цей раз, тим більше з огляду на вже наявні аналогічні ситуації, відображені в системі «Прозорро» і прийняті Колегією АМКУ рішення по ним.

У даній ситуації ніхто не має нічого конкретно-зловмисного проти «Текстиль-Контакт» і їх представників. Але, повторюся, то що когось лобіюють деякі чиновники від Пасажирської компанії «УЗ» і навіть деякі вище, не дає їм, по-перше, права поливати брудом інших чесних постачальників, а по-друге, якщо вони і далі хочуть брати участь в процедурах державних закупівель, то треба навчитися строго дотримуватися Закон «Про державні закупівлі» та строго виконувати тендерні вимоги замовників, які і самі стають Законом з моменту опублікування.

А Закон говорить про одне: юридично неграмотні і невідповідні вимогам тендерних процедур документи і пропозиції учасників — ПІДЛЯГАЮТЬ відхилення, без виключень, ТОЧКА!

А інакше навіщо тоді взагалі потрібні відкриті торги, система «Прозорро», вимоги і норми Закону України «Про державні закупівлі»? Або давайте як раніше: просто красти …

Підсумую: багато текстильники і не тільки текстильники дуже пильно стежать за цією ситуацією і на даний момент не сумніваються в об’єктивності та неупередженості Колегії АМКУ, засідання якої з цих питань пройдуть 21.09.2021.

Закон повинен бути один для всіх і без винятків для «каст» і «кланів»!

МИ ВСІ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ЗАКОН !!!

Віктор Шевчук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *