Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Чи варто купувати автозапчастини онлайн? Які переваги такого рішення?

1 min read

У минулому купувати автозапчастини з реклами в пресі було актом мужності та автомобільного героїзму. Сьогодні ми маємо Інтернет, який, незважаючи на його величезні можливості та відносну безпеку, не кожного покупця вмовить замовити автомобільний асортимент таким способом. Ми спробуємо розвінчати деякі міфи та перевірити, чи варто купувати онлайн. Наші знання будуть зіставлені з інформацією, яку надав інтернет-магазин автозапчастин ТЕМАН. Давайте розпочнемо …

У цій статті ви дізнаєтесь…

Просто спробуй

Згідно з дослідженням ринку з 2020 року, приблизно 73 відсотки. Украънці щонайменше раз робили покупки онлайн. До війни цей відсоток становив 57%. Велика кількість користувачів Інтернету здійнює підбор запчастин онлайн. Незалежні дослідження показують, що навіть раніше негативно налаштовані люди швидко змінюють свою думку про покупки в такому вигляді. У їхньому випадку достатньо було просто спробувати. Всього однієї онлайн-покупки такому споживачеві було достатньо, щоб почати регулярно купувати автозапчастини онлайн.

Найчастіше купують елементи, необхідні для безпечного руху автомобіля, такі як гальмівні колодки та диски, шини або робочі рідини (моторне масло, охолоджуюча рідина, омивач, гальмівна рідина тощо). Немає сумніву, що автомобільні електронні покупки набувають все більшої популярності серед користувачів Інтернету з тенденцією до зростання в найближчі роки. Що робить їх популярними?

Час і гроші, це те, чого нам не вистачає найбільше

У середньому ми витрачаємо приблизно 3 години часу на тиждень на покупки у звичайних магазинах, тобто приблизно 160 годин на рік. В Інтернеті покупка потрібного асортименту займає в середньому від кількох до кількох хвилин. Правда полягає в тому, що автомобільні запчастини онлайн можуть коштувати вдвічі дешевше, ніж ті самі товари у звичайних магазинах. Звідки така різниця в ціні? Онлайн-продавець просто має нижчі операційні витрати, тобто витрачає менше на приміщення, рахунки чи навіть послуги.

Крім того, кожен хороший інтернет-магазин пропонує можливість безкоштовної доставки товару від певної суми.

Автомобільна промисловість вважає, що у випадку з автомобільними запчастинами зібрати необхідну суму для безкоштовної доставки відносно легко. Ми не тільки платимо менше, але й не несемо додаткових витрат. Висновок: Ви економите час і гроші, купуючи автозапчастини онлайн.

Інформаційна прозорість

Навіть повний автопрофесіонал зможе знайти в хорошому інтернет-магазині запчастини, що підходять для даної моделі автомобіля. Професійний інтернет-магазин має відділ обслуговування клієнтів, в якому працюють висококваліфіковані фахівці, які консультують з кожного питання щодо підбору запчастин для конкретного автомобіля.

Професійний автомобільний магазин — це детальний опис кожного товару з точною специфікацією деталі та її застосування, а також доступ до розширеної системи пошуку запчастин на сайті магазину. Надійний магазин з автомобільними товарами – це, безперечно, прозорість усіх витрат, пов’язаних із купівлею товару, гарантія найвищого рівня обслуговування та миттєвого виконання замовлення

Стаціонарно, але з дому

Інтернет позбавив нас необхідності виходити з дому, йти через місто до місцевого магазину запчастин, а потім стояти в черзі. У мережі весь необхідний асортимент доступний 24 години на добу, практично відразу, з будь-якої точки світу. Єдина умова – доступ до Інтернету та відповідний ІТ-пристрій (ПК, ноутбук, смартфон).

Щоб бути абсолютно впевненим, що ми отримаємо потрібну деталь за потрібну суму протягом певного часу, варто користуватися лише послугами авторизованих автомобільних магазинів, таких як ТЕМАН. Дуже приємна і популярна серед наших користувачів функція, яка однозначно полегшує покупки, це, наприклад, c.Дозволяє швидко отримати повний перелік запчастин для конкретної моделі автомобіля. Хороший магазин запчастин також піклується про своїх постійних клієнтів, готуючи періодичні акції та знижки. Чи відбуваються такі сезонні розпродажі в стаціонарних магазинах? Смію сумніватися

Не забуваймо, що в Інтернеті ми можемо бути впевнені, чи є даний продукт на складі чи ні.

Крім того, ми отримуємо гарантію на кожну запчастину і можливість її повернення в обумовлений продавцем термін. А скільки разів ви заходили на стаціонарну точку, де виявлялося, що шуканого магазину немає в наявності?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *