Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Для ЗСУ розроблять авто підвищеної прохідності на заміну застарілим УАЗам (Фото)

1 min read

Міністерство оборони продовжує послідовну роботу зі створення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб українського війська. Про відкриття відповідної дослідно-конструкторської роботи (ДКР) оголошено у березні 2021 року, пише armyinform.com.ua.

Упродовж п’яти діб учасники мають оцінити спроможності втілити у металі технічні вимоги замовника в термін до 1 вересня поточного року та поінформувати Міноборони про готовність виконати цю роботу.

Сьогодні ж відбулася чергова нарада з цієї тематики, під час якої потенційні виконавці цієї ДКР отримали тактико-технічні завдання, розроблені у ЦНДІ ОВТ ЗС України. Впродовж п’яти діб учасники мають оцінити свої спроможності щодо здатності втілити у металі технічні вимоги замовника в термін до 1 вересня поточного року та поінформувати Міноборони про готовність виконати цю роботу.

Уже цього року оборонне відомство має укласти державний контракт на закупівлю створеного легковика підвищеної прохідності. Відповідні кошти на зазначені цілі передбачено.

За словами тимчасового виконувача обов’язків начальника відділу розробок і закупівлі автомобільного та бронетанкового озброєння та техніки Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України полковника Миколи Євстратенка, вже цього року оборонне відомство має укласти державний контракт на закупівлю створеного легкового автомобіля підвищеної прохідності. Відповідні кошти на зазначені цілі передбачено.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили