Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Зватимуть його «Сайгак»: для української армії готують новий автомобіля підвищеної прохідності

1 min read

Міністерство оборони України оголосило загальний відкритий конкурс з розробки єдиного армійського позашляховика для Збройних сил України.

Про це повідомляє Defense Express.

Як інформує видання, на початку поточного року оборонне відомство оголосило про проведення дослідно-конструкторської роботи з розробки позашляховика відповідно до потреб армії. Очікується, що новий армійський автомобіль замінить морально застарілі УАЗи.

«За певний час всі бажаючи мають виготовити дослідні зразки. Ці машини будуть направлені одразу на випробування, де будуть виконувати однакові тести та завдання на рівних для всіх умовах. Переможець цього конкурсу отримає право постачання свого виробу до Збройних Сил України», ‒ цитує видання представників Міноборони.

Відзначається, що тактико-технічне завдання з розробки «Сайгаку» ‒ таку назву проєкт отримав у Міноборони ‒ перебуває на стадії затвердження. Однак вже зараз відомо, що новий позашляховик має бути придатний для забезпечення службової діяльності командного складу, перевезення особового складу та військових вантажів, а також буксирування причепів.

«Легковий автомобіль підвищеної прохідності повинен виконувати функції за призначенням цілодобово в зонах помірного клімату у будь-яку пору року при експлуатації у гірській, лісовий та степовій місцевостях, по всіх видах доріг і бездоріжжю», ‒ йдеться у повідомленні.

За даними DE, про участь у проєкті заявили шість компаній. Поки йдеться лише про українських виробників, але з часом їм зможуть скласти конкуренцію і іноземні постачальники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *