Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

В Україні розробляють армійський бронеавтомобіль «Козак-7» для ЗСУ (Фото)

1 min readВиробник позиціонує майбутній броньовик як універсальну платформу, на якій можна буде створювати авто під різні цілі.

НВО “Практика” веде розробку бронеавтомобіля “Козак-7” на базі шасі Ford F-550. Про це повідомляє Defense Express.

“Козак-7”, за задумом розробників, повинен стати універсальною платформою для Збройних сил України. Базу Ford F-550 змінили шляхом установки посилених мостів, ресори, амортизаторів, карданів, стабілізаторів і маточини коліс. Цей пакет поліпшень купується у одній з компанії країни-члена НАТО.

Завдяки поліпшенням шасі, вантажопідйомність збільшилася з 10 до 12 тонн. Корисне навантаження на шасі становить 9 тонн, що на думку інженерів, має дозволити створювати бронеавтомобілі для різних цілей. Наприклад, для установки міномета, протитанкового комплексу або створення медичної, десантної машини. Також броньовик отримав восьмициліндровий двигун на 330 кінських сил виробництва Ford з автоматичною коробкою передач на 10 передач.

Розробка “Козак-7” ведеться на базі “Козак-5”, який підприємство виготовляє на експорт. Нинішню розробку “Практика” планує запропонувати для Збройних сил України. Нині в різні силові відомства поставляється “Козак-2”, “Козак-2М” і інші бронеавтомобілі.

Також зазначається, що на підприємстві самостійно виготовляють бронекапсула для потреб заводу.
Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили