Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

КрАЗ показав перспективні армійські розробки (Фото)

1 min read

В рамках виставки “Зброя та безпека 2021”, яка проходить в Києві на цьому тижні, “АвтоКрАЗ” показав макети перспективної лінійки шасі під установку різних озброєнь.

КрАЗ планує зробити ставку на об’єднання своїх шасі з дворядною армійською кабіною китайського виробництва SAANXI. Притому, пускову установку для проекту “Нептун-2” на КрАЗі бачать більш компактною, ніж перший експериментальний зразок, що надійшов на озброєння ЗСУ і виконаний також на КрАЗі-7634НЕ. Завод бачить, де і як можна зробити її більш маневреною. Також в перспективне сімейство армійських вантажівок КрАЗ включив шасі під РСЗВ, тягачі для перевезення бронетехніки, шасі під колісну САУ “Богдана” і ціле сімейство допоміжних армійських автомобілів.

Вперше підприємство показувало 2-вісний КрАЗ-5401НЕ з дворядною кабіною SAANXI і новою установкою БМ-21, що складається з 50 напрямних для ракет «Град» ще на виставці в 2018 році. Крім збільшеної кількості, БМ «Берест» отримала і нову систему управління вогнем, розміщену прямо в кабіні.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили