Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Євросоюз купив партію українських КрАЗів (Фото)

1 min read

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «АвтоКрАЗ» відвантажило на експорт партію автомобільної техніки. Це може свідчити про новий етап відродження підприємства.

Як стало відомо AMPERCAR.com, виробник відвантажив шасі КрАЗ-6322 до країни Європейського Союзу, де на них будуть встановлені надбудови спеціального призначення.

У мережі навіть з’явилися відповідні світлини:

Днями Кременчуцький автомобільний завод успішно пройшов державну атестацію системи внутрішньофірмового експертного контролю та знов підтвердив свої повноваження на право здійснення експорту товарів військового призначення та імпорту товарів військового призначення для потреб власного виробництва.

Зазначимо, у травні віце-прем’єр-міністр — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський повідомив, що КрАЗ з 2022 року може відновити нормальну роботу й знову почне виготовляти й постачати вантажні автомобілі.

Нагадаємо, Кременчуцький автомобільний завод — один з найбільших в Європі виробників великовантажних автомобілів. За увесь час існування торгової марки КрАЗ (з 1959 року) з конвеєра підприємства зійшло понад 800 тисяч одиниць автомобільної техніки.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили