Вс. Мар 3rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Екскаватори ЕОВ-4421: рішення для підтримки їх постійної працездатності

1 min read

Одноківшеві екскаватори «військового» призначення моделі ЕОВ-4421 на базі великовантажних автомобілів КРАЗ, що випускалися на ПАТ «АТЕК» (колишній завод «Червоний екскаватор») в Києві у 1980-1990-х роках, добре відомі майже всім працівникам дорожньо-будівельної галузі. Час показав, що ці повноповоротні екскаватори є дуже витривала машинами, і більшість з них досі експлуатуються на будівельних майданчиках, в оборонному та комунальному секторах.

Слід ще раз підкреслити, що колісний екскаватор КрАЗ ЕОВ 4421 — це надійна землерийна машина, спроектована і виготовлена ще за вимогливими стандартами СРСР і яка має реально довгий термін служби. Також дуже важливо, що АТЕК випускав і повний спектр запасних частин ЕОВ 4421, ключових вузлів і агрегатів для цих екскаваторів, що дозволяє більшості екскаваторів цієї моделі залишатися на рівні 100% працездатності, навіть, через десятиліття після припинення їх випуску.

Однак, існує також проблема, що EOВ-4421 вже знятий з виробництва та більше не випускається. Тому операторам багатьох з цих екскаваторів слід звернутися до стабільного постачальника оригінальних запасних частин EOВ не тільки для підтримки працездатності свого землерийного обладнання, але і для того, щоб спланувати купівлю специфічного гідравлічної гідравліки, яка ще зустрічається в продажу та яка має значний вплив на продуктивність КрАЗ екскаватора.

Загалом, фахівці-гідравлісти радять звертати особливу увагу на наступні «великі» гідравлічні компоненти екскаватора EOВ-4421:

  1. Гідромотор поворота платформи.
  2. Здвоєний гідравлічний насос.
  3. Центральний колектор.

Такі гідро вузли в Україні зараз прийнято купувати після капітального ремонту фахівцями. Оскільки термін експлуатації цих агрегатів дуже довгий, такі покупки дозволяють операторам техніки добре заощадити, практично не втрачаючи при цьому ресурс експлуатації вузлів.

Крім того, сервісні компанії з ремонту гідравлічних систем, які є в багатьох містах України, можуть швидко відновити систему в разі поломки. Наприклад, київська промислово сервісна компанія «РГС Україна», з послугами якої можливо ознайомитися на сайті https://rgs-ukraine.com.ua/

Маючи великий склад запчастин та велике власне виробництво, ця промислова фірма відновлює працездатність складних гідроагрегатів спецтехніки протягом декількох робочих днів та пропонує гарантію на всі виконані роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *