Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Стали відомі подробиці контракту між КрАЗом і армією США

1 min read

Американці за три роки закуплять до 1000 машин, повідомляє Кременчук оперативний.

Замовником виступила компанія «US21 Inc.» (Ферфакс, штат Вірджинія, США), яка регулярно здійснює поставки для уряду, Міністерства оборони та інших державних установ США.

Подробиці контракту не розголошуються, але з публікацій у вітчизняних і зарубіжних ЗМІ ми дізналися, що загальна сума трирічного контракту становить 53 млн. доларів США.

Судячи з усього, американці мають намір закупити вантажівки КрАЗ-5233ВЕ Спецназ. Це найсучасніші армійські бортові вантажівки, що постали на конвеєр ще в далекому 2008 році. Машина здатна брати на борт 6 тонн вантажу і має непоганий енергооснащеністю – при потужності мотора в 300-400 к. с. Спецназ здатний на шосе розігнатися до 120 км/год.

Можна приблизно підрахувати кількість закуповуваних машин. У 2014 році КрАЗ-Спецназ коштував близько 52 тис. доларів. За сім років вартість вантажівки в доларовому еквіваленті якщо і змінилася, то не кардинально. З урахуванням загальної суми контракту в 53 млн доларів, можна припустити, що США за три роки закупить до 1000 вантажівок.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили