Перший з шести обіцяних народним депутатом України Ігорем МОЛОТКОМ модернізованих трамваїв відсьогодні курсуватиме коліями Конотопа.

Відремонтований вагон коштував бюджету майже вдесятеро дешевше, ніж новий трамвай вітчизняного виробництва.

Урочисті заходи з нагоди випуску на лінію нового трамваю відбулися 11 липня в Комунальному підприємстві «Конотопське трамвайне управління».

За словами народного депутата України Ігоря МОЛОТКА вже до кінця літа районний центр отримає усі шість модернізованих європейських трамваїв.

Загальна вартість цього придбання становить 14 млн. 220 тис. грн. Кошти на рейковий транспорт були виділили із державного бюджету.

Трамваї, які отримали друге життя, прибувши до України з Європи, дозволять не лише значно заощаджувати на електроенергії, а й суттєво зекономити на обслуговуванні, адже найближчі роки вони не вимагатимуть значного ремонту.

– Я впевнений, що скрутні часи для Конотопського трамвайного управління залишилися позаду, попереду лише відновлення трамвайного складу, вчасна виплата зарплати і вдячність конотопців за вашу копітку працю, – зазначив під час урочистого заходу народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Трамвай – це візитівка Конотопа, і ми повинні зробити все можливе, щоби нею пишались не тільки конотопці, а й гості міста!

Продовжилися урочистості хвилюючою миттю – тестовим випуском новенького трамваю на лінію.

Директор КП «Конотопське трамвайне управління» Ігор НАЗАРЕНКО символічно розбив об колеса вагону пляшку шампанського і трамвай вирушив у свою першу подорож.

На завершення нардеп Ігор МОЛОТОК поспілкувався з колективом депо, відповів на запитання працівників та запевнив, що єдине в області трамвайне підприємство завжди може розраховувати на його підтримку.