Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Коли і де почнуть будувати нову окружну дорогу навколо Києва

1 min read


В Офісі президента розповіли про будівництво нової окружної дороги навколо КиєваПершу частину нової окружної дороги навколо Києва Укравтодор почне будувати у 2021 році.

Про це заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко сказав в інтерв’ю Forbes Україна.

Коментуючи те, що об’єкт вивели з-під Prozorro, Тимошенко заявив, що «це спецпроєкт, до якого ми залучаємо іноземні гроші».

«Десь через місяць підпишемо угоду з інвестором і будемо чекати ратифікації у Верховній Раді. Не можу назвати імʼя інвестора: ми підписали документи про нерозголошення. Це міжурядова угода – консорціум кількох країн. У будь-якому випадку, гроші вже є», – заявив він.

Тимошенко додав, що перша частина дороги буде розташована між Варшавською та Львівською трасою в напрямку Житомира. Цю ділянку почнуть будувати у 2021 році.

В травні Укравтодор та американська компанія Bechtel Overseas Corporation підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту з будівництва Київської обхідної дороги (КОД).

Протяжність Київської обхідної дороги становитиме близько 150 км. Вона допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Також КОД об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід міста Бровари.

З кінця минулого року Укравтодор розпочав розроблення проєктної документації для ділянок проходження КОД:

перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;друга ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *