Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Стало відомо, коли відновлять обвалену ділянку однієї з найважливіших трас України (Фото)

1 min read

 

 

Через надмірні опади на ділянці траси М-05 «Київ – Одеса» відбулися зсуви і деформація дорожнього покриття біля села Троїцьке в Одеській області. Підрядна організація вже почала ремонт ділянки, крайня права смуга руху перекрита.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на заяву міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Пошкоджена частина дороги буде відновлена ​​до 3 серпня.

За словами Олександра Кубракова, дорога М-05 не бачила жодного капітального ремонту протягом 15 років.

«Треба визнати, що проблема глибше. Минуло вже більше 15 років з моменту реконструкції дороги, експлуатаційні характеристики дороги вичерпані. У цій ситуації з обвалом ми також бачимо, що сама дорожня основа була влаштована неякісно», – зазначив міністр.

Останні роки дорогу намагалися підтримувати в нормальному стані за допомогою експлуатаційного утримання. Однак цих заходів уже недостатньо, враховуючи, що інтенсивність руху тут одна з найвищих в Україні.

У 2019-2020 роках в рамках президентської програми «Велике будівництво» почали відновлення траси в Київській та Черкаській областях.

«Паралельно йде підготовка до оновлення дороги в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях за кошти ЄБРР і ЄІБ. В рамках спільного проекту з міжнародним партнером буде оновлено майже 300 км покриття», – сказав Олександр Кубраков.

На перших ділянках вже затвердили проектну документацію і пройшли всі необхідні процедури. На черзі проведення тендерів, після цього почнуть роботи.

«Уже через кілька років дорога «Київ – Одеса» стане зразковою», – зазначив міністр інфраструктури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *