Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Продолжается ремонт дороги Шостка-Глухов + Фото

1 min read

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил народный депутат Украины Игорь Молоток.

«Наразі ремонтується ділянка протяжністю 5,3 км від межі між Шосткинщиною і Глухівщиною у бік Глухова. Дорожники вже провели фрезерування старого покриття і зі сторони села Слоут Глухівського району почали вкладати так званий «тощий» бетон. Надалі дорожній «одяг» буде посилено 10-ти сантиметровим шаром крупнозернистого асфальтобетону і завершальним етапом стане вкладання 5-ти сантиметрового шару щебенево-мастичного асфальтобетону», – написал парламентарий.

По его словам, по качеству и конструктиву дорожное покрытие на ремонтируемом участке дороги будет таким же, как и на участке от знака «Шостка» и до границы Шосткинского и Глуховского районов, за селом Собичевым.

Также будут оборудованы остановки, установлены дорожные знаки, нанесена разметка, укреплены обочины.

Завершить ремонтные работы планируется в конце июля, отремонтировать оставшийся участок дороги до Глухова – до конца года.

«Як і обіцяв, продовжуємо втілювати в життя плани, напрацьовані разом з моїми земляками. Зокрема, що стосується відновлення дорожньої інфраструктури у ключових напрямках», – отметил в сообщении Игорь Молоток.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *