Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Пластический Хирург Левицкий Роман — отзывы по отопластике + видео

1 min read

Отопластика на самом деле означает эстетику уха, это значение слова.

Отопластика — процесс изменения формы уха, то есть ушной раковины, делая ее более естественной и эстетичной. Доступно множество хирургических техник и методов. Его могут успешно выполнить пластические хирурги. Для кого проводится операция на ухе (отопластика)? Отопластику можно делать всем, кого не устраивает форма своих ушей. Естественные и удовлетворительные результаты могут быть получены с помощью различных техник отопластики при патологиях, таких как несвойственный размер уха и заметное выступание (отсутствие или слабость антиспирали и гипертрофия внутренней полости), которые беспокоят пациентов. 5 лет — идеальное время для операции по коррекцию ушей — оттопластики которую лучше всего делать детям дошкольного возраста. Оттопыренные уши — это причина для насмешек  в школе, что очень негативно сказывается на детской психологии. — расказывает на своем сайте Роман Миронович Левицкий https://plasticsurgery.kiev.ua/uslugi/otoplastika-korrekciya-ushey/

Что такое хирургия  уха (отопластика), осложнения и последующее наблюдение?

Техника отопластики проводится под общим наркозом. Среднее время работы колеблется от 1-2 часов. Надрез за ухом позволяет придать уху желаемую форму с помощью некоторых методов наложения швов.

Олена Київ
Я пам’ятаю, що ще з самого дитинства я хотіла зробити собі пластику вух, тому що як тільки я дивилась на свої вуха, я постійно комплексувала їх. Доводилось підбирати зачіску, але батьки мене постійно заспокоювали і казали, що все добре, що нічого страшного в цьому немає. Коли мені було 16 я пам’ятаю, що вже змирилась з цим всім, але як пішла вже в університет, то зрозуміла, що ні – пластику вух я зроблю обов’язково і чим раніше, тим краще. І зараз поки я сама, я вирішила виправити цю ситуацію, бо потім як одружусь, то буду комплексувати все рівно.

Лікаря довго шукати не прийшлось. У мене мама знала лікарню, яка знаходиться на Багговутівській і їй хтось зі знайомих казав, що можна виконати пластичну операцію там. Я потім в Інтернеті знайшла цю клініку, подивилась результати до-після на сайті, ще почитала відгуки і зрозуміла, що так, буду робити в державній установі.

На консультації лікар мені дуже сподобався, особливо тим, що сказав, що це дуже проста робота)) У мене після цього вже жодних сумнівів не було. В день операції мене дуже гарно зустріли, заспокоювали, спілкувались. Потім я десь годинку побула в палаті, мені зробили розмітку на вухах (як буде проходити операція) і після цього мене відвели в операційну. Зробили місцеву анестезію і вже почалась операція. Відповідно я нічого не відчувала, приємно було, що лікар, Роман Левицький, постійно зі мною розмовляв, дуже вдячна йому за підтримку.

Десь годинку я побула в клініці і потім ще купила знеболюючі і поїхала додому. На наступний день я прийшла на перев’язку.

Перших два дні я робила обезболюючі препарати, а на 5-6 то тільки антибіотики пила, вже без обезболюючих.

Також мені сподобалось, що все було коректно у фінансовому плані. Консультація була рівно 500 грн. і рівно 800$ я заплатила за саму отопластику, ні більше ні менше.

Чесно кажучи, як для державної установи рівень медичного персоналу надзвичайно високий. З першого мого візиту в клініку мене скрізь супроводжувала медсестричка, жодного разу мене не відправили саму йти кудись в інший кабінет. Все показували і розказували. Вона всю увагу приділяла мені. Мені інколи навіть здавалось, що я в приватній клініці знаходжусь. Я із задоволенням рекомендую лікаря Левицького Романа Мироновича та їхню клініку. Я без проблем підкажу і розкажу як все проходило, тому телефонуйте, ну або можете написати в месенджері. Я розумію наскільки важливо вислухати думку людини яка вже сама це все пройшла.096 530 4995. А результат можете подивитись у лікаря на сторінці

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=853660535084598&set=a.228443600939631&type=3&theater.

Я, чесно, в захваті від результату.

Любовь Киев
Доктор Левицкий крутой в отопластике
Все четко и ясно
Сама операция прошла хорошо и, на удивление, легко. Со мной постоянно разговаривали и успокаивали.
В постоперационный период также все прошло как по маслу . Есть круглосуточная поддержка) могу рекомендовать.

Алла
Дуже вдячна Роману Мироновичу за професійно проведену отопластику. Це хірург від Бога, а ще чудова і позитивна людина. Вже після першої консультації я відчула, що все буде добре. Так і вийшло. Вже пройшло 3 місяці після операції, а я й досі не перестаю любуватися своїми гарними вушками. Якщо в когось теж є така проблема, не відкладайте з вирішенням. Сміливо звертайтеся до Романа Левицького.

Я шкодую, що не зробила це раніше.
Щиро дякую Вам, Романе Мироновичу. Ви професіонал своєї справи. Ще спасибі Наталі і Маргариті за відношення до пацієнтів. Вони теж великі молодці! Бажаю вам здоров‘я і вдячних пацієнтів, ви робите нас щасливими і впевненими.

Elizabeth
Самый замечательный доктор, Левицкий Роман Миронович — чуткий, внимательный, позитивный, с чувством юмора. Профессионал своего дела с обширными знаниями. Видит проблему, дает решение. На каждый вопрос есть аргументированный ответ.Решилась на операцию липофилинг-зная, что моё здоровье будет в надежных руках и при соблюдении рекомендаций обязательно будет результат! Сейчас у меня тонкая талия и красивые округлые бёдра-фигура о которой я мечтала!Роман Миронович это добрый волшебник-воплощает мечты в реальность!Огромное спасибо самому Роману Мироновичу и его двум прелестным помощницам-Маргарите и Наталье!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *