Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Презентували унікальний спорткар Suzuki Misano (Фото)

1 min read

В Італії продемонстрували концептуальний родстер Suzuki Misano, який був розроблений з оглядкою на мотоцикли цієї японської компанії. Модель була підготовлена ​​групою студентів Європейського інституту дизайну в Туріні.

Концепт-кар отримав своє ім’я на честь міжнародного автодрому «Мізано» неподалік від Ріміні, де протягом довгого часу проходять етапи шосейно-кільцевих мотогонок.

Однією з основних особливостей Suzuki Misano стала незвичайна посадкова схема, тут передбачено єдине пасажирське сидіння, і воно розташоване прямо за водійським кріслом. Ще більш помітне схожість з мотоциклом створює обтічне вітрове скло, а також двері з прозорою панеллю, завдяки такому рішенню автовласник «набагато сильніше відчуває близькість до дороги».

В інтер’єрі відсутні традиційні для машини органи управління у вигляді керма і педалей. Вони були замінені ручками з розміщеними на них контролерами акселератора і гальма. Дані про техніку родстера Misano не розкриваються. Розробник повідав лише те, що модель отримала повністю електричний силовий агрегат.

Родстер Suzuki Misano не збираються запускати в серію – модель збереже статус концепт-кара. З 15 травня по 6 червня нинішнього року машину можна буде побачити наживо в автомобільному музеї в Турині.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили