Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Mercedes-Benz показав броньовану версію нового седана S-Class (Фото)

1 min read

Компанія Mercedes-Benz представила броньовану версію нового седана S-Class – виконання S 680 Guard 4Matic.

Бронеавтомобіль отримав оптимізовану структуру кузова, яка спочатку розрахована під установку броні, а також куленепробивне скло товщиною 10 см. В дверях встановлені гідравлічні склопідйомники. Новинка сертифікована за стандартом VPAM VR10, який є максимальним для цивільної техніки.

Вперше в історії броньований S-Class отримав повний привід, а також новий S 680 Guard став першою модифікацією в сімействі, крім Maybach, який отримав 612-сильний 6-літровий V12. Двигун поєднується з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач, який був доопрацьований під нову модель. У машини також перенастроєна підвіска і рульове управління, а в базову комплектацію включені покришки Michelin PAX, що дозволяють проїхати до 30 км на пробитих шинах.

За рівнем опцій новий S 680 Guard практично повністю повторює стандартний S-Class, за винятком неможливості замовити люк. Бронеавтомобіль доступний в 4- і 5-місному варіантах салону, а за доплату можна замовити систему пожежогасіння з функцією автоматичного спрацьовування та аварійну систему подачі свіжого повітря, інтерком, спецсигнали, флагштоки і інше обладнання.

Вартість нового Mercedes-Benz S 680 Guard 4Matic складе від € 457,1 тис. Побудова кожного седана за попередніми замовленнями клієнтів займе 51 день.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили