Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Що варто знати про пітбайк

1 min read

Подібно до того, як пілоти Формули-1 починають свою кар’єру з їзди на картингу, так багато мотоциклістів починають свою пригоду з кишенькових велосипедів або пітбайків. Невеликий розмір мотоцикла, малий об’єм двигуна, невелика вага – кому на них можна їздити і чому варто спробувати кожному. Одним словом — все, що варто знати, ми розповімо в цій статті.

1. Звідки взялися пітбайки?

Пітбайки яки презставлені за посиланням https://mototek.com.ua/uk/catalog/pitbikes походять зі світу автоспорту. На іподромі вони полегшують пересування людей (учасників, механіків, персоналу) по зоні обслуговування та загонах. Територія обслуговування англійською «pit», звідси і назва PitBike. Згодом ці велосипеди набули популярності як вид тренувань і розваг.

2. Що таке пітбайк?

Пітбайки мають кілька особливостей, які відрізняють їх від інших двоколісних транспортних засобів:

  • невеликі розміри, але відносно висока потужність: пітбайк більший, ніж кишеньковий велосипед, призначений для дітей, але менший, ніж стандартний 125,
  • легка вага : найпопулярніші двигуни 120 см³ або 140 см³ важать близько 60-70 кг,
  • двигун: об’єм двигуна в пітбайках починається приблизно від 50 см³ до 190 см³ і навіть більше …
  • застосування: на ринку ви знайдете супермото та кросові версії, а віднедавна також і ями в спортивних обтічниках — Mini GP
  • немає схвалення: пітбайки не мають дозволу на дорожній рух, тому ми не можемо використовувати їх на дорогах загального користування.

На пітбайку можна багато чому навчитися. І ви, звичайно, можете навчитися скромності, коли поруч з вами 12-річний підліток.

Маленькі гудки все більше пробиваються на спортивних об’єктах: трасах для картингу (версії SM) або трасах для бездоріжжя (крос) .

3. Для кого створені пітбайки?

Пітбайк сьогодні популярна розвага для людей практично будь-якого віку. Мінімальний вік 3-4 роки. Навіть у цьому віці можна спробувати посадити дитину на маленький пітбайк. Верхньої вікової межі немає, але перешкода може бути занадто великою. Розміри водія (а не вік чи рівень кваліфікації) є вирішальними при виборі мотоцикла.

Пітбайк також є вимогливою формою фізичної активності. Від короткого заняття на трасі, чи то в залі, чи на площі, можна швидко перехопити подих.

Багато мотоциклістів, у тому числі й учасників мотоспорту, вирішують взимку покататися на пітбайку в залі в рамках тренувань на мотоциклі. Це дуже хороший варіант, коли зовнішні умови не дозволяють їздити. Пітбайк нарешті стає все більш популярною формою групової інтеграції. Деякі моделі мають автоматичну або напівавтоматичну коробку передач, що корисно для маленьких дітей, які тільки починають свої пригоди. Також є велика кількість дизайнерських аксесуарів та запчастин за вигідною ціною.

4. Навіщо їздити на такому смішному байку?

Тому що це велике задоволення, і до того ж є тільки плюси. Відносно скромна продуктивність і невеликі розміри допомагають позбутися страху падіння і допомагають подолати психічні бар’єри, наприклад, у людей, які бояться сідати на більші мотоцикли. Самоскиди є невід’ємною частиною водіння на трасі. У випадку з «великими» мотоциклами будь-який ґрунт створює більший ризик травм і солоних витрат. У випадку ям ризик набагато менший, а запчастини коштують дуже дешево , особливо в порівнянні з великими мотоциклами.

Ви повинні дуже постаратися, щоб не проїхати ще одне коло на землі на пітбайку.

Купуючи пітбайк, ви потрапляєте в свіже (і незіпсоване) середовище захоплених людей. Вам не потрібно знати про це багато. Все, що вам потрібно зробити, це підійти до невеликої траси, де ви зустрінете інших пітчерів і неодмінно отримаєте руку допомоги та кілька корисних порад. Немає уланів чи пихатих майстрів однієї траси, які зверхньо дивляться на новачків.

Йдучи на змагання, можна побачити сімейну атмосферу та ідилію. Проте, коли учасники вишиковуються на стартовій лінії, найголовніше – змагання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *