Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Сумщину і Чернігівщину з’єднає хороша дорога + Фото

1 min read

Почався ремонт дороги Кролевець-Вільне. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив народний депутат України Ігор Молоток:

 — Продовжуємо втілюваті в життя плани та проекти, напрацьовані разом з громадою Кролевеччині. Як и обіцяв, розпочато ремонт дороги Кролевець-Вільне, яка дозволити значний покращіті транспортне сполучення между Сумщині та Чернігівщіною. Наразі планується відремонтуваті почти 9 км дорожнього покриття. Вже проводитися вірівнювання профілю дороги, вкладання нижнього шару асфальтобетону. Досягнуть домовленості з Укравтодором, керівніцтвом Чернігівської області относительно продовження ремонту дороги від Межі между областями до Вільного. — зазначив Ігор Молоток

Дорога затребувана не тільки у місцевого населення і не знала ремонту, мабуть, з часів побудови. За словами шляховиків, асфальтне покриття було в жалюгідному стані — суцільні ями, а місцями не збереглося і зовсім.

Ремонтні роботи почалися з фрезерування старого покриття, вирівнювання профілю дороги. За проектом тут буде укладено два шари асфальтобетону: нижній крупнозернистий і верхній дрібнозернистий. На верхній шар дається п’ять років гарантії.

Завершити ремонт, якщо будуть сприятливі погодні умови, планується в кінці червня-початку липня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *