Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Заправка автокондиціонерів у Дніпрі

1 min read

Чому кондиціонер у вашому авто потребує обслуговування?

Колись кондиціонер у машині був розкішшю, а сьогодні він вважається необхідністю, адже забезпечує комфорт та здорову атмосферу у салоні. Тому, коли він виходить з ладу, це стає неприємністю. Заправка автокондиционера — важлива частина його обслуговування.

В автомобільних кондиціонерах використовується фреон — інертний газ, який випаровується з системи. Навіть справний кондиціонер може втрачати до 15% фреону на рік, що негативно впливає на його роботу. Зазвичай заправка рекомендується щороку. Якщо ж доводиться робити це частіше, значить з системою щось не так і потрібна діагностика.

Як відбувається заправка автокондиціонера?

Здається, що додати фреон у систему просто, але цю роботу краще довірити фахівцям. Її виконують так:

 1. Знімання ковпачка на магістралі низького тиску: Це дозволяє здійснити доступ до системи для додавання фреону.
 2. Очищення різьблення від забруднень: Це важливо для забезпечення герметичного з’єднання та уникнення витоку фреону.
 3. Під’єднання шлангів до заправного штуцера: Це дозволяє подачу фреону до системи.
 4. Заведення автомобіля та підтримання обертів: Це необхідно для створення оптимальних умов для додавання фреону.
 5. Стежіння за тиском манометром: Фахівці використовують манометр для вимірювання тиску у системі. При досягненні оптимального значення тиск припиняють додавати фреон.
 6. Повторне очищення різьблення та встановлення ковпачка: Це необхідно для запобігання витоку фреону та забруднення системи.

Важливо! Це все актуально лише за умови герметичності магістралей. Якщо тиск падає, потрібна діагностика та ремонт кондиціонера.

Заправка автокондиціонерів у Дніпрі:

Компанія conditioner.dp.ua пропонує кваліфіковану заправку автокондиціонерів у Дніпрі. Компанія використовує лише професійне обладнання та сертифікований фреон. Працюють з будь-якими авто, незалежно від марки та року випуску.

Чому треба обирати conditioner.dp.ua?

Conditioner.dp.ua — це найкращий вибір для обслуговування вашого автокондиціонера у Дніпрі. Ось кілька переконливих причин, чому варто обрати цей сервіс:

 1. Кваліфіковані послуги: Conditioner.dp.ua має довгий досвід у галузі обслуговування кондиціонерів та висококваліфікованих майстрів, які забезпечують ваш комфорт та безпеку.
 2. Комплексний підхід: Окрім заправки, вони також пропонують чистку кондиціонера, що допомагає забезпечити його ефективну роботу та тривалий термін служби.
 3. Вигідні ціни: Conditioner.dp.ua пропонує гнучку систему знижок та доступні ціни, що робить їх послуги доступними для широкого кола клієнтів.
 4. Швидкість: Благодаря досвіду та професіоналізму їхніх майстрів, заправка автокондиціонерів відбувається швидко, що зекономить ваш час.
 5. Гарантія: На всі роботи, які виконує Conditioner.dp.ua, надається офіційна гарантія, що дає вам додаткову впевненість у якості їхніх послуг.

Звертайтесь до conditioner.dp.ua, якщо:

 • Ви живете у Дніпрі;
 • Цінуєте свій час та гроші;
 • Шукаєте якісне обслуговування вашого автокондиціонера.

Гарантується те, що ви отримаєте бездоганно працюючий кондиціонер, який прослужить вам довго!

Якщо вам потрібно якісне обслуговування вашого автокондиціонера в Дніпрі і ви цінуєте свій час та гроші, то conditioner.dp.ua забезпечить вам бездоганно працюючий кондиціонер, який прослужить вам довго. Це гарантує вам комфорт та надійність на довгий час

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *