Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Андрій Анохін — як простий ДАЇшник став суддею породнившись з родиною корумпованих суддів Журавлів

1 min read

Суддівські клани продовжують свої брудні справи.

В 2017 році судді Вищого спеціалізованого суду України оприлюднили декларації родинних зв’язків на сайті Вищої кваліфкомісії суддів України. Третина поставили прочерки, а решта 44 суддів мають рідню у споріднених сферах (суди, прокуратури, правоохоронні органи, адвокатура, нотаріат, депутати), або взагалі працюють у тому ж суді.

Виявилось що родина суддів Журавлів це найбільша суддівська династія. У судді ВССУ Валенти Журавель чоловік та брат чоловіка – судді, донька – нотаріус, зять – був ДАІшником і відразу став суддею, ще одна донька та дружина брата чоловіка – клерки у суді.

 

Журавель Валентина Іванівна Чоловік Журавель Валерій Олександрович, з 2010 суддя Київського окружного адміністративного суду.

Дочка Правосудова Марина Вікторівна, з 2011 приватний нотаріус Київського нотаріального округу.

Дочка Анохіна Анна Леонідівна, 2013 спеціаліст Апеляційного суду м. Києва, з 2013 секретар Вищого господарського суду України.

Зять Анохін Андрій Миколайович, 2007-2013 інспектор ДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві, з 2013 суддя Козелецького районного суду Чернігівської області.

Брат чоловіка Журавель Олександр Олександрович, з 2005 суддя Апеляційного суду м. Києва.

Дружина брата чоловіка Журавель Олена Анатоліївна, з 2006 начальник відділу Апеляційного суду м. Києва.

В цьому списку дуже дивно виглядає персона Анохіна Андрія Миколайовича який несподіванно в 2013 році стає суддєю Козелецького районного суду.

Анохін Андрій Миколайович

Суддя Козелецький районний суд Чернігівської області, Чернігівська область

Відомості про осіб, з якими є родинні зв’язки

Анохіна Анна Леонідівна (дружина) Апеляційний суд м. Києвапровідний спеціаліст березень 2013 року вересень 2013 року
Вищий господарський суд Українисекретар судового засідання вересень 2013 року лютий 2018 року
Апеляційний суд м. Києвасекретар судового засідання лютий 2018 року грудень 2018 року
Київський апеляційний судсекретар судового засідання грудень 2018 року дотепер
Журавель Валентина Іванівна (мати дружини) Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справсуддя грудень 2010 року листопад 2017 року
Верховний Суд (Касаційний цивільний суд)суддя листопад 2017 року дотепер
Журавель Валерій Олександрович (вітчим дружини) Київський окружний адміністративний судсуддя червень 2010 року дотепер
Правосудова Марина Вікторівна (сестра дружини) Київський нотаріальний округприватний нотаріус лютий 2011 року дотепер
Журавель Микита Юрійович (двоюрідний брат дружини) ГУНП в Одеській областіоперуповноважений квітень 2018 року дотепер

Отже виходить щоб стати суддєю достатньо одружитись на донці відомого корумпованого судівського подружжі Журавлів

Але це не все. Після цього пан Анохін дуже швидко злітає по кар’єрним сходам. Колишній інспектор відправляється у відрядження в Оболонський суд м. Києва, і невдовзі опиняється в одному з самих «престижних» судів в Подільскому суді столиці.

І це не наслідок професіоналізму або високої кваліфікації. Просто пан одружений на донці корумпованих суддів.

Судді, які прославились у період Євромайдану своїми незаконними рішеннями, хочуть лишитися у мантії та продовжувати чинити правосуддя. Як показує практика в більшості випадків вони не мають проблем з проходженням кваліфікаційного оцінювання суддів. Хоча його головним завданням є очищення судової системи від подібних осіб.

Знайомтесь, суддя Київського окружного адміністративного суду – Валерій Олександрович Журавель.

У 1985 році закінчив Одеський державний університет за спеціальністю «Правознавство». Одразу після здобуття освіти став командиром мотострілецького взводу у Вірменії, де, ймовірно, отримав статус учасника бойових дій. Нині Валерій Олександрович регулярно отримує соціальну допомогу. Після завершення служби пішов працювати слідчим у військову прокуратуру. Через кілька років після проголошення Україною незалежності, Валерій Журавель переїжджає на нове місце роботи – в Генеральну прокуратуру України на посаду прокурора-криміналіста, де піднімався кар’єрними сходинками.

Присягу судді Журавель склав у 2010 році, коли Указом Президента України його делегували в Київській окружний адміністративний суд. Отже, Валерій Олександрович працює винятково на державній службі.

Згідно з декларацією родинних зв’язків Валерій Журавель має велику суддівську династію. Дружина Валентина Іванівна донедавна працювала у ВССУ, успішно пройшла конкурс до Верховного суду, тож нині чинить правосуддя у новоствореній установі. Багато інших родичів теж працюють у судах.

Виникають питання й до декларації доброчесності Валерія Олександровича. У документі, який суддя повинен заповнювати щорічно, слід вказувати також відомості про рішення, що стосувалися обмеження прав людей у часи Майдану. У суддівському досьє ми знайшли дві такі декларації, заповнені в один день. Однак відмітки в них різняться.

Спочатку суддя не підтвердив, що ним не приймалися одноособово або у колегії судді рішення, передбачені статтею 3 (щодо учасників масових акцій протесту на Євромайдані) Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», але другим документом виправив на «підтверджую». Тож цілком логічне питання, чому документи два та який з них достовірний?!

Як вбачається із винесеного суддею Журавлем рішення, Ірпінська міська рада Київської області просила суд заборонити акції протесту на підтримку Євромайдану низці громадським організаціям по вулиці Шевченка 2 та змусити їх переміститися в іншу частину міста, мовляв, по вул. Шевченка 2 проживає багато громадян і пікети порушать їхній спокій.

Однак спокій людей більше схоже на «відмазку», бо ж протестувальники хотіли пікетувати саме Ірпінську міську раду як орган місцевої влади. Саме вона і знаходиться за цією адресою. Попри це, суд в особі Валерія Журавля задовольнив прохання міськради, що захотіла уберегти себе від натиску мітингувальників.

Вже після Революції гідності щодо Валерія Олександровича порушили дисциплінарне провадження за незаконну ухвалу стосовно учасників акцій. З даних дисциплінарної палати вбачається, що суддя Журавель при ухваленні рішення про заборону акцій протесту порушив норми процесуального права.

Якщо все так очевидно, то чому Валерій Олександрович досі при посаді й намагається втриматися у суддівському кріслі?! Йому просто неймовірно пощастило, оскільки Вища рада правосуддя закрила  справу у зв’язку із закінченням встановленого законом строку для притягнення до відповідальності.

Ми проаналізували декларації Валерія Журавля за 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 роки. Звітує він про суддівську зарплату та немалу пенсію. Суддя задекларував 702 781 грн офіційного прибутку (в цю суму також входять: дохід від надання майна в оренду, проценти від банківських вкладів та від викладацької діяльності).

Дружина Валентина Журавель заробила 387 390 грн у нині ліквідованому ВССУ та 295 568 грн у новоствореному Верховному суді. Торік вона також отримала  спадщину він батька у вигляді земельної ділянки 4.0431 га, автомобіля ЗАЗ та трактора Донгфенг. При цьому Валентина Іванівна не надала інформацію про вартість отриманого майна.

У підсумку минулорічний дохід подружжя склав 1 500 926 грн.

Суддя Журавель має у власності земельну ділянку у Снігурівці Миколаївської області на 2, 82 га та наділ 989 кв. м. у садово-дачному кооперативі Києва. Окрім цього, він задекларував гараж, право користування квартирою та частину будинку.

Однак Валерій Олександрович також значиться власником нерухомості, яка відсутня у його майновій декларації. Зокрема, двома спадковими квартирами: на 56 кв. м. у Снігурівці та двокімнатною столичною. Майнові права на них закріплені у 2011 році, але суддя з 2015 року чомусь їх не показує. Зі співбесіди відомо, що спадок Валерій Журавель нібито розділив з братом Олександром, суддею Апеляційного суду Києва. Втім, згідно з документами він все ще власник, отже, мав би декларувати вказані квартири.

Дружина Валентина Іванівна має чотири земельні ділянки, будинок 214 кв. м. у межах Київської області та право користування столичною квартирою.

Квартира, до речі, чимала – на 95 кв. м. і записана на неповнолітню внучку Анохіну Дар’ю Андріївну. Ця квартира отримана суддею у зв’язку із наявністю у неї статусу судді, але приватизована на внучку. Ймовірно, суддя вже використала своє право на приватизацію, а тому квартира, яка надана саме для забезпечення житлових потреб судді, і була приватизована у такий спосіб. Цікаво, що у деклараціях Журавлів внучки немає. Але якщо на неї відбулась приватизація, то вона мала би бути зареєстрована у цій квартирі, а, отже, і відображатись у деклараціях суддів.

У подружжя Журавель є великий будинок у Києві на 491 кв. м. Його побудували у 2014 році в котеджному містечку, але у паперову декларацію чомусь не вносили.

У суддівської родини є дві дорослі доньки, одна з них — Правосудова Марина нині працює приватним нотаріусом. Вона є щасливою власницею частини трикімнатної квартири у Києві, помешкання Марина Вікторівна приватизувала.

Друга донька Анохіна Анна працює секретарем судових засідань. Її чоловік Андрій Анохін як відомо теж держслужбовець – був суддєю районного суду в Чернігівській області. Потім як ми писали перебрався в Київ. У 2010 році Анні Леонідівні подарували квартиру в столиці площею 66 кв.м. Часто у таких випадках дарувальниками є близькі родичі. До речі, саме неповнолітня донька Анни Анохіною володіє вже згаданою раніше квартирою в Києві.

Також Валерій Журавель має у власності автомобіль Хонда CR-V 2011 року випуску. Його дружина Валентина з 2011 року володіє більш новою автівкою Маздою СХ-7 за 365 000 грн. Донька Анна Анохіна разом зі своїм чоловіком пересуваються однаковими Хондами Аккорд, придбаними в один рік, але за різною ціною.

ВККС визнала здатним здійснювати правосуддя колегу по цеху Валерія Журавля Басая Олега Вікторовича – фігуранта розслідування, чия дружина заробляє десятки мільйонів, працюючи нотаріусом, і вміє фантастично швидко завіряти документи. Також він має впливового батька, пійманого на хабарі.

Стосовно Валентини Журавель то показово що вона війшла в ТОП-10 антирейтингу Руху ЧЕСНО, в який активісти включили тих претендентів, щодо яких у відкритих джерелах є інформація про ухвалення ними сумнівних рішень, причетності до корупції або порушення прав людини, непрозорості або надмірності статків, що не відповідають доходам, або які були помічені у неетичній поведінці, мають родинні та комерційні зв’язки, що можуть призвести або призводили до конфлікту інтересів.

А ось і нерухомість судді Журавель 817 КВ. М!!!

 

Валентина Іванівна Журавель з Касаційного цивільного суду задекларувала будинок у Києві площею 491,2 кв.м (спільна власність судді та її чоловіка), будинок у селі Великий Карашин на Київщині площею 214,9 кв.м (власність судді), квартиру у Києві площею 95,5 кв. м («інше право користування», власність третьої особи), а також гараж у Києві площею 16,3 кв.м (власність чоловіка).

Земля — 989 та 1085 кв.м у Києві, 2500 та 6070 кв.м у селі Великий Карашин на Київщині, 28 200 кв.м у Миколаївській області, 40 431 у Чернігівській області.

Повернемось до колишнього ДАЇшника – судді Анохіна. Показово що він стає суддєю саме в 2013 році коли клан Журавлів займається справами майданівців.

В його декларації 3 автомобіля дві Хонди Аккорд та Ауді Q-5

3 квартири. Остання майже 100 кв. м. придбана в 2016 році

І що дуже цікаво якась позика від якогось Бабушкіна Сергія Юрієвича на 540 000 грн.

Показово що цей Бабушкін припинив підприємницьку діяльність в 2017 році. А до цього заробив аж 21,7 тис грн.

Також з 2017 році він ніде не працює. Останні підприємства де він був керівником — ТОВ «АРБОЗА» та «ЛОГІСТІК АВТО 2017»

Назва ЄДРПОУ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРБОЗА»

Стан: Зареєстровано

#39915382 Чернігів Керівник (Історичні дані)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК АВТО 2017»

Стан: Зареєстровано

#41197192 Запоріжжя Керівник (Історичні дані)
БАБУШКІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Припинено

Запоріжжя ФОП

До речи ФОП Бабушкіна також була з ознаками фіктивності

Отже походження статків судді Анохіна також під великим питанням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *