Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

До 2023 року в Києві планують добудувати станцію метро “Львівська Брама” та спорудити другий вихід з “Вокзальної”

1 min read
Нові станції метро Київ

Нові станції метро Київ

Київська міськадміністрація внесла на розгляд міськради проєкт масштабної стратегії розвитку транспортної інфраструктури столиці до 2023 року.

Передає  UA.Today.

У документі детально розписаний план розвитку київського метро. А заодно вказується, скільки знадобиться грошей на реалізацію проєкту.

Відзначимо, що плани у міста дуже амбітні. Тут не тільки хочуть будувати нові гілки та станції, але і розв’язати наболілі проблеми підземки. Сумарно за 5 років на ці потреби в стратегії закладені понад 29 млрд грн.

Як розвиватимуть метрополітен найближчим часом?

  • До 2023 року повинна бути побудована частина гілки на Троєщину вартістю 14,7 млрд грн. (Загальна вартість проєкту — понад 36 млрд грн).
  • Продовжать “синю” гілку в бік житлового масиву Теремки-2. Тут зведуть дві нових станції та 3,4 кілометра тунелів.
  • “Червону” протягнуть до району Новобіличі. І побудують там електродепо. Це, говориться в документі, необхідно за чинними будівельними нормами.
  • До кінця 2022 року відкриють станцію на Львівській площі, головний метрополітенівський довгобуд.
  • Зведуть другий вихід на станції “Вокзальна”, а також додатковий перехід на пересадці “Золоті Ворота” – “Театральна”, де в години пік збираються величезні натовпи пасажирів.
  • 373 млн грн збираються витратити на заміну старих ескалаторів на нові. Ще майже 1 мільярд піде на купівлю нових вагонів. Крім того, до 2023 року мають закінчити хімічне зміцнення ґрунту на окремих ділянках “синьої” та “зеленої” гілок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *