Ср. Июн 19th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Майстри перетворили Hyundai Accent в Ford Mustang 1969 року (Фото)

1 min read

Експерти, що представляють майстерню Dream Customs India, на основі бюджетного седана Hyundai Accent 2009 року створили копію поні-кара Ford Mustang 1969 року. З’ясувалося, що для схожості з раритетною машиною фахівці зробили кузов для автомобіля з нуля.

Кермо, приладову панель і центральну консоль залишили від транспортного засобу корейської марки. У індійських фахівців був в наявності не надто відповідний донор у вигляді старого седана Hyundai Accent, проте вони змогли впоратися з поставленим перед собою завданням. Машина, зібрана в гаражі без використання інструментів моделювання, змогла повторити копію Ford Mustang 1969 року. Саморобне купе цілком можна впізнати.

Репліка відрізняється від оригіналу неакуратними поворотниками, досить великою передньою частиною, а також хромованою решіткою радіатора. Основний недолік копії в непривабливому інтер’єрі і технічних характеристиках Hyundai Accent, сильно відрізняють транспортний засіб від оригінального Mustang. Навіть безліч недоліків машини не стали перешкодою для представників Dream Customs India. Вони повідомили про намір поставити трансформацію Hyundai Accent в Ford Mustang на потік. Фахівці відзначили, робота займе до 4 місяців і обійдеться приблизно в 10 тис. доларів без обліку вартості корейського седана.
Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили