Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Топ-5 найнадійніших автомобілів вартістю до $ 2000 (Фото)

1 min read

Названі моделі, які можна купити в Україні менш ніж за 2000 доларів, передає «Твоя МАШИНА».

5. Daewoo Lanos

Знайти цю машину за 2000 доларів можна, але не варто сподіватися на екземпляр молодше 1998 року випуску. Раніше модель широко використовувалася в якості таксі, так як вона надійна і не вимагає багато грошей на утримання. Машині навіть не страшно неякісне паливо.

4. Volkswagen Golf II покоління

Один з найбільш живучих автомобілів. Друге покоління до сих пір прекрасно себе почуває. Більшість машин відремонтовані і справно виконують свої функції. Головне – щоб не постраждав кузов. Якщо такий варіант 1992 року вийде знайти за 2000 доларів, то потрібно брати не думаючи.

3. Ford Escort

Модель підійде тим, хто хоче надійний автомобіль в солідному віці. Це буде хорошим варіантом для 2000 доларів. В хорошому стані машина порадує якісним кузовом, хорошою оцинковкой і надійними двигунами.

2. Nissan Almera

У багатьох ця модель асоціюється з недорогими, але якісними машинами. Хоча за 2000 доларів вийде придбати тільки машину 1995-1999 року. Але такі екземпляри добре збереглися за рахунок міцного і довговічного кузова і надійних двигунів.

1. Ауді 80

Якщо ця машина все-таки приходить в непридатність, то її можна оновити за допомогою тюнінга. Справа в тому, що завдяки міцному кузову з чудовим захистом від корозії навіть через десятиліття машину можна підтримувати в робочому стані.

Схожі матеріали:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можливо, ви пропустили