Вс. Мар 3rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Ремонт DSG

1 min read

Шановні друзі, роботизована коробка DSG — це одна і самих технологічних коробок на сьогоднішній день. Саме VAG почали робити перші найшвидші та найкомфортніші коробки в світі, а саме DSG. Всі інші бренди, такі як Ford, Mercedes, BMW почали копіювати DSG. Ця коробка, це те, що зробило компанію Volkswagen індивідуальними, кращими та першими в світі.

Давайте розберемо які існують види коробок DSG. Ці коробки поділяються на:

  • сухі (з сухим зчепленням);
  • та мокрі (з мокрим зчепленням, які купаються в масляній ванні).

Але як у всього досконалого є і недоліки, не всі типи цих коробок є надійними. Зараз пояснимо Вам які коробки вважаються більш витривалими. А саме модифікація DSG 6 ставились на більш дешевий сегмент авто з невеликим об’ємом, де не було великого крутящого моменту. DSG 7 встановлювалася з сухим зчепленням, на цій коробці були сім ступеней передач. Вони себе показали як досить економні і комфортні коробки, але вони були не такі витривалі як мокрі DSG 6. Сухі DSG ставились на 1.6 дизель, на 1.2 бензин, на 1.4 бензин, на 1.8 бензин, і деколи на 2.0 бензин.На більш об’ємні, витривалі двигуни ставились DSG 6. На найбільш круті та сильні машини, такі як Volkswagen Golf R, ставились DQ 500 коробка DSG 6, а потім уже DSG 7 DL 382.

Отже DSG 7 ходила без глобальних капіталовкладень приблизно 100 000 км, потім якщо автомобіль експлуатувався в міському режимі то він потребував заміни зчеплення або його регулювання. Тому що зчеплення досить швидко підношувалось, так як машина працювала на першій — другій передачі. Саме на цих передачах вона починала погано працювати, починались піни або взагалі передача переставала вмикатись. Якщо не знаєте де в Києві замінити зчеплення на DSGMr. Driver проводить ремонт будь-яких модифікацій DSG.

Також одна із розповсюджених проблем DSG 7 — це мехатронік. Чому саме мехатронік, тому що в ньому встановлювалась гідроплита, яка йшла з трішки не розрахована на такий гідравлічний тиск і вона просто лопалась від великого тиску. СТО Mr. Driver ремонтує мехатроніки з гарантією, ми знаємо як вирішувати це питання так, щоб більше до нього не повертатись. Сервіс Mr. Driver проводить Ремонт DSG в Києві всіх модифікацій.

DSG 6 більш витриваліша та цікавіша коробка. До глобальних капіталовкладень вона ходиьт приблизно 200 000 — 250 000 км. Це майже в 2,5 рази більше чим DSG 7.

Але при більшій надійності, в ремонті вона значно дорожче за DSG 7. Якщо заміна зчеплення на DSG 7 (разом з зчепленням) коштує порядка 500 $, то заміна зчеплення з усіма витікаючими комплектуючими на DSG 6 завжди коштувало порядка 1000 $. Вартість ремонту DSG в Києві, Ви можете дізнатись зв’язавшись із нашим спеціалістом по номеру телефону вказаному в “Контактах” на нашому сайті.

Незважаючи ні на що, DSG одні із самих технологічних та крутих коробок на сьогоднішній день. Ні одна коробка не дасть Вам такий комфорт як DSG.

Ці коробки гарно їздять, але вони потребують своєчасного обслуговування. Успіх довговічності DSG і робота DSG — це правильне обслуговування.  СТО Mr. Driver справжні профі в цих коробках, тому що маємо величезний досвід роботи з ними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *