Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Переобладнання автомобілів швидко і недорого

1 min read

Переобладнання автомобілів під вимоги замовника

Вантажні авто незамінні, але часто стандартні пропозиції не відповідають усім вимогам. Характерними є компактність, маневреність, а додати потрібні якості можна окремо, у тому числі за рахунок коригування внутрішнього оформлення.

Переобладнання вантажних авто — основний напрям компанії «Автополімер». У нас є усі потрібні інструменти, устаткування, контакти постачальників, виробників, команда досвідчених і кваліфікованих фахівців. Завдяки професійному підходу, переробка салону мікроавтобуса буде виконана в обумовлені терміни, за вигідною вартістю і з урахуванням усіх вимог.

Переобладнання автомобілів в Україні компанія «Автополімер» завжди готова виконати на професійному рівні й в назначений строк. Заздалегідь будуть обумовлені усі тонкощі і особливості процесу. Ви отримаєте саме те що потрібно. Звернення до професіоналів — краще рішення. Переобладнання вантажних авто може реалізуватися з різними цілями: від підвищення рівня зручності і додавання місць до доповнення технікою і здійснення серйозних змін в конструкції салону.

З якою метою виконується переобладнання мікроавтобусів на вантажні

Все залежить від цілей, наприклад, переобладнання мікроавтобусів на вантажній дозволяє звільнити місце, отримати простір, зручний для розташування і кріплення різних видів вантажів.

Також нерідко метою ставиться:

  • підвищення комфорту. Пасажири високо цінують широкі крісла з м’якими подушками, опалювання, кондиціонування для зручності незалежно від сезону;
  • велика місткість. При правильному підході вдається добитися можливості перевезення збільшеної кількості пасажирів;
  • підвищення функціональності. Можливе доповнення системою Wi-Fi, аудіо, відео пристроями.

Це далеко не усі варіанти. Дуже актуальні переробка фургона в мікроавтобус, додавання елементів безпеці, зміна призначення і інші модифікації.

Наша компанія впорається з переробкою в пасажирський транспорт, під вантажні або медичні авто і іншими завданнями. При роботі враховуються усі стандарти і нормативи. Допоможемо підібрати усе необхідне, вартість переобладнання автомобіля буде розрахована до старту робіт. В наявності спеціальне програмне забезпечення, інструменти, матеріали. Ми вибираємо якісні складові і доповнення і працюємо так, щоб кожен замовник залишився задоволений. Дзвоніть або пишіть, представник компанії відповість на усі питання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *