Чт. Май 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Страхування туристів онлайн в агентстві «Risk Insurance Odesa» — 4 різновиди процедури

1 min read

Страховка вкрай необхідна у всіх сферах діяльності, професіях та ситуаціях. З її допомогою людина отримує виплату, яка допоможе покрити ремонт рухомого та нерухомого майна, покращити здоров’я та почуватися впевненіше у фінансовому і моральному плані. Оформити поліс сьогодні можливо і онлайн, що дуже зручно та значно заощаджує час.

Є такий різновид процедури, як поліс для туристів. Подорожі нерідко можуть завдати травм, великих або малих проблем зі здоров’ям та інших неприємностей у чужій країні. Щоб їздити до різних країн по роботі і просто з метою відпочити без проблем, знадобиться страховка. Отримати її рекомендуємо у надійній страховій компанії.

Страхування онлайн в агентстві «Risk Insurance Odesa» — це чудова можливість організувати безпечну подорож автобусом або літаком. Замовивши у нас туристичний поліс, ви зможете побачити світ без хвилювання за свої фінанси у непередбачених випадках. Послуга доступна для всіх українців, ознайомитися з її нюансами можна на сайті.

Які види страховок знадобляться під час подорожі

Дорогою може статися все, що завгодно. Тому так важливо застрахувати себе, членів сім’ї та багаж. Розкажемо, які є типи страховок для туристів:

  1. Медична. Стандартна та важлива послуга не тільки для мандрівників, а й для усіх людей загалом. Якщо говорити про туристів, то страховка покриє витрати на медикаменти, а також допоможе у транспортуванні людини до рідної країни, якщо виникне потреба.

  2. Від нещасного випадку. Її специфіка в тому, що людина отримає виплату, наприклад, за випадково зламану ногу, але медикаменти та перевезення на батьківщину доведеться сплатити самому. Тому радимо оформити і цей, і попередній вид полісу.

  3. Страхування багажу. Не тільки люди, а й майно потребує страховки під час поїздки. Це убезпечить туристів у випадках, якщо речі будуть пошкоджені чи втрачені.

  4. Страхування від невиїзду. Трапляється, що запланований рейс скасували, а туристична компанія не видає суму, витрачену на поїздку, назад. Тоді ваш поліс дозволить отримати компенсацію у ситуації, якщо вам не вдалося залишити країну.

Перейдіть на веб-сторінку компанії «Risk Insurance» та перегляньте особливості такої процедури, як страхування подорожі, мандрівників та багажу. Рекомендуємо звернути увагу на поліси для автомобілів (Каско, автоцивілка), на страховку нерухомості, життя, нерезидентів та інші типи. Зв’язатися з нами можна за номером телефону, який ви знайдете на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *