Вт. Июл 23rd, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Hyundai пропонує замінити привабливий автомобільний руль зручними джойстиками

1 min read

Хоча автосалон в Женеві був скасований через коронавируса, це не завадило багатьом автовиробникам показати свої новинки в Інтернеті. Наприклад, Hyundai Motor Company підготувала незвичайний концепт спорткара Prophecy на базі електромобіля. Апарат привертає увагу тим, що не має класичного рульового колеса — його функції передані джойстикам.

Коль скоро в електромобілях кермо і колеса більш не пов’язані між собою механічно, сама необхідність в кермі відпадає. Його легко замінять кнопки на ручках-джойстиках, один з яких розташований на двері, другий — на центральній консолі. Почасти це нагадує управління в комп’ютерних іграх і має забезпечити інтуїтивно зрозумілий спосіб водіння.

Hyundai Prophecy EV
Відсутність керма дозволило поміняти всю концепцію внутрішнього інтер’єру автомобіля. Так як перед водієм більше немає візуального перешкоди, приладову панель можна розмістити інакше. Чимала частина елементів управління перебазувалася на центральну консоль, автомобіль став більш просторим, хоча в ньому як і раніше 4 посадочних місця. В майбутньому, ймовірно, скла стануть інтерактивними екранами для системи доповненої реальності.

Зовні прототип виглядає як типовий спорткар — велика увага приділена шляхам надходження повітря для охолодження різних модулів. Навіть форма ступиці коліс працює як лопаті вентилятора, заганяючи холодне повітря під корпус електромобіля для більшої стійкості. А ще Prophecy отримав сучасний дизайн, в якому зовнішня частина машини прикрашена мозаїкою з підсвічуванням, керованої бортовий системою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *