Левицький Роман Миронович. Чому техніка операції на відкритому носі краща, ніж операція на закритому носі?
1 min readЧому техніка з відкритим носом краща за техніку із закритим носом? Дізнайтеся, що думає один із найкращих фахівців у галузі ринопластики та в цілому пластичної хірургії Левицький Роман Миронович.
Пластика носа (ринопластика) https://plasticsurgery.kiev.ua/rinoplastika/?lang=uk – одна з найпоширеніших пластичних операцій у світі. Це відбувається лише через прагнення покращити естетику цієї частини обличчя, але також дуже часто через анатомічні та посттравматичні дефекти, які можуть сильно перешкоджати нормальному диханню. – каже Левицький Роман Миронович
Справжній професіонал, такий як пластичний хірург, прагне досягти форми, яка вкладається у загальноприйняті канони краси та покращує функцію носа, відновлюючи правильне дихання. З цієї причини сучасні корекції носа функціональні та візуальні. Є дві основні хірургічні техніки для цієї частини особи, які я використовую у своїй клініці, – каже Роман Миронович Левицький.
Традиційний метод корекції носа передбачає операцію внутрішнім доступом — це так звана «закрита техніка» https://plasticsurgery.kiev.ua/zakrita-rinoplastika/?lang=uk, При якій оператор має менше інформації про тканини, що оперуються. В даний час від нього відмовляються на користь другого, відданого перевагу більшістю фахівців світу, способу рубки в межах носової стійки, так званого «відкрита техніка». Головна його перевага — робота під повним візуальним контролем, а отже, високий рівень передбачуваності результатів. Він менш травматичний та інвазивний, що у свою чергу призводить до значної мінімізації післяопераційного набряку. Фахівець, пластичний хірург, має кращий ручний доступ до носових субодиниць і спирається на аутогенні хрящові трансплантати (хрящі, взяті з носової або вушної перегородки), які зумовлюють правильну реконструкцію носового остюка, кінчика та проекції носа. Всі частини носа можуть бути краще стабілізовані завдяки трансплантатам і використанню відповідних швів для моделювання хряща, які не можна прикріпити традиційним методом. Єдиним недоліком цієї методики є тривалість процедури, тобто. від 2,5 до 3,5 годин, внаслідок більш детального хірургічного втручання.
У моєму центрі пластичної хірургії в Києві я віддаю перевагу «відкритій» техніці. У минулому операції на носі виконувалися за «закритою» методикою, яка хоч і давала задовільні результати, але не була такою ефективною, як сьогодні.
Роман Миронович Левицький